ابزارک پیشرفته نمایش پست های مختلف وردپرس

ابزارک پیشرفته نمایش پست های مختلف وردپرس

ابزارک نمایش پست در وردپرس

وردپرس به صورت پیشفرض چند ابزارک برای نمایش پست ها دارد اما اگر نیاز به یک ابزارک پیشرفته با امکاناتی مانند نمایش آخرین مطالب با تصویر Thumbnail، نمایش پست های یک یا چند دسته بندی یا تگ خاص، امکان مشخص کردن تعداد آیتم های قابل نمایش، امکان نمایش یک یا چند خط از متن پست زیر هر آیتم، نمایش پست ها بر مبنای وضعیت پست و غیره دارید استفاده از پلاگین Recent Posts Widget Extended توصیه میشود. این پلاگین از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکند.

بعد از نصب و فعال سازی Recent Posts Widget Extended میتوان این ابزارک را از طریق صفحه ابزارک ها در وردپرس فعال و تنظیم کرد. توجه شود که این پلاگین استایل های سی اس اس پیشفرض خود را به قالب اضافه میکند و شما میتوانید این استایل ها را، هم از طریق بخشی که در خود ابزارک موجود است و هم از طریق فایل style.css قالب خود تغییر دهید تا کاملا با ظاهر قالب شما هماهنگ باشد.

البته تمام مواردی که این پلاگین برای نمایش پست ها ارائه میدهد با کمی کدنویسی نیز امکان پذیر است و توصیه میشود جهت جلوگیری از بی نظم و شلوغ شدن بیش از حد وردپرس، تا حد ممکن فقط از پلاگین های ضروری استفاده شود.

دریافت پلاگین Recent Posts Widget Extended