ایجاد و ساخت اسلایدر و اسلایدشو در وردپرس

ایجاد و ساخت اسلایدر و اسلایدشو در وردپرس

اسلایدر و اسلایدشو در وردپرس

ایجاد اسلایدر و اسلایدشو در وب سایت میتواند به منظور نمایش محصولات، نمونه کارها، اطلاع رسانی و نمایش هر تصویری در قالب و فرمتی ساده و حرفه ای باشد؛ اگر طراحی سایت شما بر مبنای وردپرس مباشد برای ایجاد و ساخت اسلایدر و اسلایدشو میتوانید از پلاگین Meta Slider استفاده کنید.

ویژگی های پلاگین متا اسلایدر برای ایجاد اسلایدر و اسلایدشو در وردپرس، طراحی واضح و ساده، افکتهای مختلف، ریسپانسیو و تغییر سایز خودکار در صفحات موبایل و تبلت، امکان ایجاد اسلایدشو تمام صفحه و قابلیت اسلایدشو Carousel برای نمایش چند تصویر به صورت همزمان اشاره داشت.

 

نحوه ایجاد و ساخت اسلایدر و اسلایدشو

برای ایجاد و ساخت اسلایدشو با این پلاگین کافیست بر رو دکمه افزودن یا علامت به علاوه کلیک کنید، سپس تصاویر خود را آپلود و انتخاب کنید و بعد با انتشار و افزودن اسلایدشو یک کد برای اسلایدشو ساخته شده ایجاد میشود که میتواند در پست ها و صفحات برای درج و نمایش اسلایدشو استفاده شود. همچنین اگر نیاز به درج و نمایش اسلایدشو مستقیما در قالب وب سایت وجود دارد میتوانید کد پی اچ پی ارائه شده را در قالب قرار دهید.

Carousel در وردپرس

و برای ایجاد Carousel، یعنی نمایش چند تصویر در هر اسلاید مانند تصویر بالا میتوانید گزینه Carousel یا به فارسی “چرخ و فلک” را انتخاب کنید.

دریافت پلاگین Meta Slider