تغییر ترتیب و چینش پست ها در وردپرس

تغییر ترتیب و چینش پست ها در وردپرس

تغییر ترتیب و چینش پست در وردپرس

زمانی که در وردپرس پست منتشر میکنید به صورت پیشفرض به ترتیب تاریخ انتشار مورد چینش و ترتیب قرار میگیرد به این صورت که مطالب جدیدتر در ابتدای لیست و قدیمی تر ها به انتهای لیست و صفحات دیگر جا به جا میشوند؛ اما گاهی ممکن است نیاز باشد پستی را که به عنوان مثال دو هفته قبل ارسال شده و اکنون در صفحه چهارم سایت است مجددا در صفحه اصلی، بدون انتشار مجدد نمایش داده شود. در این مطلب دو روش برای تغییر و جا به جا کردن پست ها و صفحات در وردپرس توضیح داده میشود.

 

روش اول: تغییر تاریخ

اولین روش نیازی به نصب پلاگین ندارد، کافیست تاریخ پستی را که قبلا ارسال کرده اید به تاریخ امروز ویرایش کنید و بعد بر روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید. زمانی که صفحه لیست پست ها را در وردپرس رفرش کنید خواهید دید که پست مورد نظر به بالای لیست انتقال یافته است و در صفحه اول وب سایت نیز نمایش داده خواهد شد.

تغییر تاریخ انتشار پست وردپرس

محدودیتی که این روش خواهد داشت نیاز به تغییر تاریخ میباشد که ممکن است تمایل به تغییر تاریخ اصلی انتشار به تاریخ جدید را نداشته باشید.

 

روش دوم: نصب پلاگین Simple Custom Post Order

در روش بالا نیازی به پلاگین نبود اما با نصب پلاگین Simple Custom Post Order میتوانید ترتیب و چینش پست ها را بدون تغییر دادن تاریخ، با انتخاب پست با کلیک چپ ماوس و کشیدن آن به بالا یا پایین چینش و ترتیب آن را تغییر دهید.

دریافت پلاگین Simple Custom Post Order