فریم ورک W3.CSS برای طراحی سایت سریع و ریسپانسیو

فریم ورک W3.CSS برای طراحی سایت سریع و ریسپانسیو

در مطالب قبلی سایت کاسپریا، دو فریم ورک Bootstrap و Foundation برای به کارگیری در طراحی سایت معرفی شد و همچنین پیش از آن، یکی از بهترین وب سایت ها برای یادگیری طراحی سایت و به صورت کلی طراحی و برنامه نویسی وب معرفی شد و آن وب سایت W3Schools.com بود. اما آنچه جالب توجه میباشد این است که وب سایت W3Schools یک فریم ورک CSS با نام W3.CSS نیز دارا میباشد و در این مطلب در ادامه معرفی دو فریم ورک بالا، فریم ورک W3.CSS معرفی خواهد شد.

در هنگام طراحی وب سایت به جای کپی کردن کدهای پراکنده از کارهای قبلی و وب سایت های مختلف توصیه میشود از یک فریم ورک کامل و یکپارچه مانند Foundation، Bootstrap یا W3.CSS استفاده شود. مزیت استفاده از فریم ورک در طراحی سایت های مختلف، کاهش زمان و هزینه، هم برای طراح سایت و هم برای مشتری میباشد. همچنین فریم ورک ها از هر جهت کاملا تست شده و هماهنگ با مرورگرهای مختلف میباشند.

 

معرفی فریم ورک W3.CSS برای طراحی سریعتر وب سایت

فریم ورک W3.CSS توسط وب سایت W3Schools.com ایجاد شده است. از مریت های این فریم ورک میتوان به سبک تر بودن آن نسبت به دیگر فریم ورک ها، کامل و دارا بودن عناصر و کامپوننت های مورد نیاز در هنگام طراحی قالب و طرح وب سایت و یادگیری سریع اشاره داشت. فریم ورک W3.CSS به هیچ Library خارجی مانند jQuery نیاز ندارد و برای استفاده کافیست فریم ورک دانلود، و به فایل HTML لینک شود.

فریم ورک W3.CSS دارای گرید سیستم برای بخش بندی و بعریف عناصر مختلف سایت، منو، دکمه ها، استایل فرم ها و جداول و هر آنچه در هنگام طراحی یک سایت مورد نیاز است ارائه می دهد.

 

برای ورود به صفحه مربوط به فریم ورک W3.CSS اینجا کلیک کنید.