نکات و راه کار های افزایش بازدید

نکات و راه کار های افزایش بازدید

یکی از مهترین مسائل پس از طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد در این مقاله با پنج راه کار آشنا میشویم که با استفاده از این نکات کمک شایانی را به سئو و بهینه سازی خود کرده واین نکته هم جالب توجه است که رتبه خوب در جستجوگر ها چیزی نیست که در عرض چند روز بتوانید به آن دست پیدا کنید.

 

1- مطالب به روز

بسیاری از صاحبان و وبلاگ نویسان اقدام به کپی مطالب از سایت های گوناگون می کنند اما موتور جستجوگر مثل گوگل بسیار هوشمند تر از قبل می باشند مطالب کپی شده را در صفحات پایین تر جستجوی خود قرار می دهند؛ سعی کنید خودتان بنویسید تا در جستجوگر ها مطالب شما یکتا باشند تا رتبه بهتری به دست آورید این مورد در افزایش بازدید و سئو سایت بسیار مهم می باشد.

 

2- کلمات کلیدی

در انتخاب کلمات کلیدی بسیار دقت کنید کلمات کلیدی شما نباید از بیست کلمه بیشتر باشند سعی کنید از کلمات ترکیبی استفاده کنید به عنوان مثال شما سایتی در رابطه با نرم افزار های موبایل دارید انتخاب کلمه کلیدی موبایل برای شما اصلا مناسب نیست به جای استفاده از این کلمه ترکیبی از نرم افزار موبایل یا بازی موبایل استفاده کنید نتیجه بهتری می گیرید توجه کنید که فقط از کلمات کلیدی استفاده کنید که مربوط به موضوع وبلاگ شما باشد و این کلمات کلیدی را در مطالب خود به کار ببرید.

 

3- تبادل لینک

تبادل لینک یکی از بهترین روش های افزایش بازدید و سئو سایت می باشد برای تبادل لینک سعی کنید با سایت ها و وبلاگ هایی تبادل لینک کنید که از لحاظ موضوع و مطالب با شما هماهنگ باشد به به عوان مثال اگر شما در رابطه با طراحی سایت می نویسید با سایت هایی تبادل لینک کنید که آن ها هم در رابطه با طراحی سایت می نویسند.

با تغییرات جدید در الگوریتم موتورهای جستجو مانند گوگل، تبادل لینک روش صحیحی برای ایجاد بک لینک نمی باشد، برای ایجاد یک لینک، با انتشار مطالب با ارزش که دیگران آن را اشتراک قرار دهند بک لینک های طبیعی ایجاد کنید، و هرگز بک لینک نخرید.

 

4- عنوان سایت و مطالب

این موضوع بسیار مهم می باشد چرا که تمام بازدید کنندگان ابتدا عنوان مطلب و سایت شما را در جستجوگر می خوانند سپس وارد سایت شما می شوند از عنوان هایی استفاده کنید که هم کوتاه باشد هم کلمات کلیدی شما در آن استفاده شده باشد و هرگز از عنوان هایی مانند خوش آمدید و غیره استفاده نکنید.

 

5- سرعت بارگذاری سایت

تا حد ممکن سعی کنید کم تر از بنر و عکس های سنگین که باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت می شود استفاده کنید به تازگی گوگل اعلام کرده سایت هایی را که از نظر سرعت و بارگذاری کند هستند را در نتایج آخر جستجوها قرار خواهد داد.