چگونه از سایتمان کسب درآمد کنیم؟

چگونه از سایتمان کسب درآمد کنیم؟

چگونه از سایتمان کسب در آمد کنیم؟

چگونه از سایتمان و وبلاگمان کسب درآمد کنیم؟ در این مقاله چند روش برای کسب در آمد مطمئن که در ایران هم قابل استفاده می باشد را توضیح می دهم، راه های بسیار زیادی برای کسب درآمد از سایت و وبلاگ در اینترنت وجود دارد که برخی از این راه ها و روش ها را معرفی می کنیم، فراموش نکنید که کسب در آمد از اینترنت کار آسانی نیست و نیازمند برنامه ریزی، تلاش و پشتکار است، برای استفاده از این راه ها و روش ها باید سایت و وبلاگتان از ترافیک و بازدید خوب و مناسبی برخوردار باشد.

 

1- استفاده از تبلیغات کلیکی

در این روش شما در سایت مورد نظر ثبت نام می کنید سپس تبلیغات ها را در سایت خود قرار می دهید و در ازای هر کلیکی که در سایت شما بر روی تبلیغات شود کسب درآمد می کنید و سایت تبلیغاتی در صورتی که در آمد شما به حد مجاز برسد مثلا هر هفته با شما تصویه حساب می کند ، در این روش هر چه بازدید و ترافیک سایت شما بالاتر باشد در آمد شما هم بیشتر می باشد فقط در انتخاب اینگونه سایتهای تبلیغاتی زیاد دقت کنید و سعی کنید یک سیستم مطمئن بیابید، این روش کسب در آمد برای وبلاگ ها مناسب است.

 

2- تبلیغات اختصاصی

این روش کسب در آمد برای کسانی است که سایتی با آمار بازدید زیادی دارند ، در این روش شخص یا شرکتی از شما تقاضای درج تبلیغ خود در سایت شما را می کند شما نیز در ازای دریافت مبلغی که بستگی به محبوبیت و بازدید سایت شما دارد تبلیغ آنان که به عنوان مثال می تواند یک بنر یا یک تبلیغ متنی می تواند باشد را به مدت مثلا یک ماه در سایت خود قرار می دهید.

 

3- همکاری در فروش محصولات دیگران

در این نوع کسب در آمد شما در یک سایت تبلیغاتی ثبت نام می کنید سپس محصولات مورد نظر خود را انتخاب و به عنوان مثال بنر ها یا لینک و یا … را در سایت خود قرار می دهید تفاوت این نوع کسب در آمد با روش تبلیغات کلیکی این است که اگر کسی آن محصول را از طرف سایت شما خریداری نماید یعنی روی تبلیغات یا لینک داخل سایت شما کلیک کند و آن محصول را از طرف سایت شما خریداری مثلا چهل درصد درآمد فروش محصول به شما می رسد.

 

4- ایجاد فروشگاه آنلاین

در این شیوه شما یک فروشگاه آنلاین طراحی می کنید و با قرارداد بستن با یکی از شرکت هایی که خدمات ارسال پستی انجام می دهند می توانید اقدام به فروش محصولات خود بکنید قرارداد بستن با این شرکت ها به چیز یا مدرک خاصی احتیاج ندارد تنها امضا یک قرارداد و پرداخت هزینه عضویت.

 

5- فروش محصولات مجازی

لازم نیست حتما محصولات فیزیکی را به فروش برسانید، می توانید با فروش محصولات مجازی که شامل موارد زیادی مانند فروش کارت شارژ و… کسب درآمد کنید.

 

6- ارائه خدمات آنلاین

احتمالا خیلی از سایت ها را دیده اید که خدماتی از جمله طراحی وب سایت ، طراحی های گرافیکی ، دوره های آموزشی آنلاین و … را ارائه می دهند ، اگر شما نیز در یکی از این زمینه ها تخصص دارید پس همین حالا وب سایت خود را راه اندازی کنید و شروع به کسب درآمد آنلاین نمایید.

همانطور که گفته شد راه های بسیار زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد اما اکثر این راه ها و روش ها نیازمند داشتن یک وب سایت مناسب با ترافیک هدفمند می باشد پس اولین قدم برای شروع کسب درآمد آنلاین ایجاد ترافیک هدفمند برای وب سایتتان میباشد.