5 دلیل برای استفاده از وردپرس در طراحی سایت

5 دلیل برای استفاده از وردپرس در طراحی سایت

5 دلیل برای استفاده از وردپرس در طراحی سایت

در این مقاله به پنج نکته برای استفاده از وردپرس در طراحی سایت می پردازیم. وردپرس رایگان بوده و دارای هزاران قالب و پلاگین میباشد که تقریبا می توان هر نوع سایتی را با آن طراحی و پیاده سازی کرد.

 

وردپرس کاملا رایگان است

وردپرس یک سیستم رایگان و به زبان فارسی نیز ترجمه شده است که هزاران ایرانی برای طراحی سایت های خود از آن استفاده می کنند.

 

وردپرس هزاران پلاگین و افزونه دارد

وردپرس دارای هزاران پلاگین است که با استفاده از هر کدام از آن ها می توانید امکان جدید را به وردپرس اضافه کنید و تقریبا هیچ مسئله ای از بابت محدودیت امکانات ندارید.

 

وردپرس بسیار کاربر پسند است

وردپرس طوری طراحی شده که جتی یک کاربر تازه وارد هم در نگاه اول می تواند با آن کار کند و سایت خود را به راحتی مدیریت کند و بر خلاف دیگر سیستم های مدیریت محتوای کار با آن بسیار آسان است.

 

وردپرس برای موتورهای جستجو و سئو کاملا بهینه است

سئوی وردپرس بسیار عالی است و تقریبا بهترین سئو و بهینه بودن برای موتور های جستجو در دیگر سیستم های مدیریت محتوا را دارا می باشد. همچنین با نصب پلاگین WordPress Seo میتوان امکانات کامل تری نیز برای بهینه سازی مطالب و صفحات سایت به وردپرس اضافه کرد.

 

وردپرس امنیت بالایی دارد

وردپرس امنیت بسیار بالایی دارد، البته ممکن است برخی از پلاگین های وردپرس دارای مشکلات امنیتی باشند اما خود وردپرس اشکال امنیتی ندارد و در صورتی هم که مشکل امنیتی در وردپرس کشف شود سریعا یک بروزرسانی برای آن منتشر خواهد شد.