5 سوال مهم قبل از طراحی سایت

5 سوال مهم قبل از طراحی سایت

5 سوال مهم قبل از طراحی سایت

اگر قصد طراحی و راه اندازی یک وب سایت را دارید به شما پیشنهاد میشود پنج سوالی را که در پایین مطرح خواهد شد و به آن ها پاسخ می دهیم بخوانید، این ها سوالات اکثر افرادی است که قصد راه اندازی وب سایت را دارند ولی اطلاع نداشتن از پاسخ این سوالات آن ها به شک انداخته و از این کار ترس دارند.

 

برای طراحی سایت باید از کجا شروع کرد؟

برای راه اندازی یک وب سایت دو انتخاب وجود دارد، راه اول اینکه با تهیه هاست و دامنه و نصب یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و نصب یک قالب آماده یک سایت راه اندازی کنید و راه دوم اگر به یک سایت حرفه ای تر نیاز دارید یا دانش مورد نیاز را ندارید می توانید از یک طراح کمک بگیرید.

 

آیا داشتن یک سایت سخت و دشوار است؟

خیر نگهداری و داشتن یک سایت نه تنها سخت نیست بلکه بسیار هم آسان هست، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه سالیانه هاست و دامین هست تا سایت شما از دسترس خارج نشود و آنلاین باشد.

 

آیا نگهداری و بروزرسانی سایت سخت است؟

خیر، با توجه به اینکه پنل مدیریت سایت فارسی است و از قسمت پشتیبانی سایت می توانید تمام سوالات خود را مطرح کنید نگهداری و بروزرسانی سایت نه تنها سخت نیست بلکه بسیار اسان نیز میباشد پس اگر با کامپیوتر و اینترنت اشنا هستید می توانید یک سایت را نیز مدیریت کنید.

 

آیا طراحی سایت و راه اندازی سایت هزینه زیادی دارد؟

خیر، هزینه راه اندازی سایت به دو قسمت تقسیم می شود یک هزینه طراحی سایت که شامل طراحی و کدنویسی قالب، راه اندازی و تنظیمات سایت و… می شود که یک بار پرداخت می شود، و دوم هزینه سالیانه هاست و دامین سایت هست که در بالا توضیح دادیم.

 

آیا واقعا به یک سایت نیاز دارید؟

بررسی کنید ببینید ایا واقعا به یک وب سایت نیاز دارید؟