افزودن فیلد های دلخواه به فرم ثبت نام وردپرس

افزودن فیلد های دلخواه به فرم ثبت نام وردپرس

پلاگین اضافه کردن فیلد های دلخواه به بخش عضویت وردپرس

فرم ثبت نام وردپرس به صورت عادی و پیش فرض دارای فیلد های نام کاربری، ایمیل و… است ولی شاید نیاز داشته باشید که هنگام ثبت نام شماره تلفن کاربر را نیز دریافت کنید یا مثلا آدرس وب سایت کاربر را نیز دریافت کنید و یا در انتهای فرم ثبت نام و عضویت قوانین سایت را نمایش دهید، در حالت پیش فرض شما چنین امکانی را ندارید ولی با پلاگینی که معرفی خواهیم کرد شما این امکان را دارید که هر نوع فیلدی که نیاز دارید به فرم ثبت نام اضافه کنید از فیلد متنی ساده گرفته تا فیلد آپلود فایل آن هم در صفحه ثبت نام و عضویت وردپرس.
نام این پلاگین Cimy User Extra Fields می باشد که با نصب و فعال سازی آن امکان افزودن هر فیلدی که در صفحه ثبت نام به آن نیاز دارید را خواهید داشت هر فیلدی که اضافه می کنید تنظیمات و آپشن های زیادی برای شخصی سازی دارد.

البته کار این پلاگین فقط به اضافه کردن فیلد به صفحه ثبت نام وردپرس خلاصه نمی شود بلکه قابلیت هایی مانند ایمیل خوش آمدگویی دلخواه، کپچا، لوگوی دلخواه در بالای صفحه عضویت و… را نیز دارا می باشد.

کار با این پلاگین هم بسیار ساده است، پلاگین را نصب و فعال کنید و سپس اقدام به افزودن و تنظیم فیلد های دلخواه خود به صفحه ثبت نام وردپرس نمایید.

دریافت پلاگین Cimy User Extra Fields