چرا اشخاص و شرکت ها باید سایت داشته باشند؟

چرا اشخاص و شرکت ها باید سایت داشته باشند؟

طراحی سایت کاسپریا

طراحی سایت برای شرکت ها و اشخاص میتواند مزیتهای بسیاری داشته باشد از جمله آشنایی تعداد کثیری از افرادی که به خدمات و محصولات شخص یا شرکت شما نیازمند هستند. در این مطلب از کاسپریا به مزایای داشتن یک سایت اینترنتی، و نحوه داشتن یک سایت بیان میشود.

 

چرا اشخاص و شرکت های باید وب سایت داشته باشند؟

از مزیت های داشتن یک سایت برای شرکت ها و اشخاص، امکان معرفی خدمات و محصولات به افراد بسیاری زیادی در سراسر ایران می باشد؛ مهم نیست فعالیت شخص و شرکت چیست، در اینترنت همیشه افرادی به دنبال خدمات و محصولات شما هستند، کافیست یک سایت حرفه ای که برای موتورهای جستجو سئو (SEO) و بهینه سازی شده است داشته باشید.

سئو چیست؟

 

از طریق فروشگاه های اینترنتی میتوان هر نوع محصولاتی را در سراسر ایران به فروش رساند، و البته نه فقط محصولات فیزیکی که بعد از ثبت سفارش از طریق پست برای مشتری ارسال میشود، بلکه امکان فروش محصولات مجازی و دانلودی مانند فایل های آموزشی، فایل های طراحی و گرافیک، شارژ سیم کارت و بسیاری موارد دیگر نیز موجود است. در لینک زیر مزیت های داشتن یک فروشگاه آنلاین بیان شده است.

مزیت های فروشگاه اینترنتی

 

آیا نگهداری وب سایت کار سختی است؟

راه اندازی و نگهداری یک وب سایت کار سختی نیست، فقط باید یک آدرس (دامین) برای سایت خود ثبت کنید و بعد هاست (Host)، یعنی فضایی برای نگهداری وب سایت بر روی اینترنت خریداری کنید که پرداخت هزینه هر دو به صورت سالیانه است و برای 80 درصد وب سایتها سالیانه بیشتر از 50 هزار تومان هزینه ندارد. برای خرید هاست و ثبت دامین میتوانید از شرکتهایی مثل میهن وب هاست استفاده کنید، که در مطلب زیر توضیح داده شده است:

راهنمای خرید هاست: میهن وب هاست، خرید هاست با کیفیت و ارزان

 

چگونه سایت داشته باشیم؟

برای طراحی سایت دو انتخاب وجود دارد، یکی خودتان وب سایت را راه اندازی کنید به این صورت که به عنوان مثال وردپرس را روی هاستی که خریداری کردید نصب کنید و سپس یک قالب آماده مناسب با موضوع سایت بر روی وردپرس نصب و از طریق صفحه مدیریت وردپرس، صفحات مختلف سایت خود را ایجاد کنید. در لینک زیر راهنمای راه اندازی سایت با وردپرس ارائه شده است.

راهنمای ایجاد و راه اندازی سایت رایگان با وردپرس

 

انتخاب دوم سپردن کار طراحی و راه اندازی سایت به طراح سایت میباشد که البته هزینه به مراتب بیشتری نسبت به انتخاب بالا دارد. همچنین در لینک زیر راهنمای انتخاب طراح سایت قابل مطالعه می باشد.

راهنمای انتخاب طراح سایت