مزیت های طراحی وب سایت توسط کاسپریا

مزیت های طراحی وب سایت توسط کاسپریا

در این مطلب به ویژگی ها و مزیت های طراحی وب سایت توسط ما، یعنی این وب سایت کاسپریا، پرداخته می شود. از مزیت های طراحی وب سایت توسط ما به طور خلاصه می توان به طراحی وب سایت به صورت حرفه ای، طراحی زیبا و گیرا، قیمت و تعرفه طراحی وب سایت مناسب، تحویل سریع و به موقع، سه سال پشتیبانی و امکان توسعه سایت در آینده اشاره داشت.

 

طراحی وب سایت به صورت حرفه ای

طراحی وب سایت توسط کاسپریا به صورت حرفه ای صورت می گیرد؛ به این معنی که ابتدا اطلاعات کامل از مشتری مانند موضوع سایت، نمونه سایت مورد علاقه مشتری از نظر ظاهر، امکانات و قابلیت های مورد نیاز، رنگ مورد علاقه، لوگو، اطلاعات  خدمات و محصولات، درباره ما و تماس با ما دریافت شده و سپس زمان مورد نیاز و هزینه و تعرفه طراحی وب سایت مشخص و نصف آن ابتدا و باقی در انتها و پس از ارسال پیش نمایش و تایید مشتری پرداخت خواهد شد.

 

طراحی قالب زیبا و گیرا

از مهم ترین ویژگی های یک سایت خوب طراحی زیبای آن است. در طراحی وب سایت توسط کاسپریا زیبایی طراحی قالب به همراه کیفیت بالای کدنویسی در الویت است. تمام طراحی های انجام شده از نظر ظاهر و کدنویسی کاملاً حرفه ای بوده و پیش نمایش آن به مشتری ارائه می شود. در صورت تایید نشدن طراحی وب سایت توسط مشتری، نظر مشتری دریافت، طرح مجدداً ویرایش، و پیش نمایش دیگری برای مشتری ارسال خواهد شد.

 

قیمت و تعرفه مناسب

در طراحی وب سایت توسط کاسپریا بهترین و مناسب ترین تعرفه طراحی در نظر گرفته خواهد شد. تعرفه طراحی وب سایت توسط کاسپریا معمولاً میانگین یک الی دو میلیون تومان است که بسته به زمان مورد نیاز و پیچیدگی طرح متغیر خواهد بود. می توان گفت قیمت و تعرفه طراحی وب سایت توسط کاسپریا در مقایسه با کیفیت طراحی و کدنویسی ارزان قیمت است.

 

تحویل سریع و به موقع

زمان مورد نیاز برای طراحی وب سایت توسط کاسپریا به طور میانگین دو الی سه هفته است. زمان مورد نیاز برای طراحی وب سایت با توجه به پیچیدگی طراحی ظاهر و قابلیت های آن محاسبه می گردد. هدف کاسپریا طراحی وب سایت با کیفیت بالا، قیمت مناسب، پشتیبانی خوب و البته تحویل در سریع ترین زمان ممکن است.

 

سه سال پشتیبانی کامل

برای تمام سفارش های طراحی وب سایت توسط کاسپریا سه سال پشتیبانی کامل در نظر گرفته می شود که با این پشتیبانی به تمام سوالات مشتری پاسخ و چنانچه مشکل در کدنویسی سایت مشخص شود بدون هزینه رفع خواهد شد. پشتیبانی توسط کاسپریا از طریق ایمیل و تلفن است.

 

توسعه در آینده

پس از اتمام طراحی وب سایت، چنانچه مشتری در آینده قصد توسعه سایت، به عنوان مثال افزودن قابلیت جدیدی به وب سایت را داشته باشد، این موارد با هزینه ای بسیار مناسب توسط کاسپریا انجام خواهد شد و مشتری نیازی به یافتن طراح وب سایت و هزینه های بیشتر نخواهد داشت.

 

سفارش طراحی وب سایت به کاسپریا

برای سفارش طراحی وب سایت به کاسپریا می توانید از طریق فرم های موجود در سایت یا تماس مستقیم (شماره در صفحه تماس با ما) اقدام نمایید. پاسخ به ایمیل ها و تلفن ها در روزهای کاری بین ساعات 9 صبح الی 5 بعد از ظهر صورت می گیرد.