بهترین فریم ورک طراحی سایت کدام است؟

بهترین فریم ورک طراحی سایت کدام است؟

Bootstrap بهترین فریم ورک برای طراحی سایت

در مطالب قبلی سایت کاسپریا تعدادی فریم ورک برای طراحی سایت معرفی شد. به عنوان مثال فریم ورک Bootstrap، فریم ورک Foundation، فریم ورک W3.CSS، فریم ورک Bulma، فریم ورک Semantic UI و چندین فریم ورک دیگر که بکارگیری آنها در طراحی سایت باعث کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی به نصف از مزیت های استفاده از یک فریم ورک است. در عوض کپی کردن کد از سایت های مختلف و کارهای قبلی، استفاده از یک فریم ورک کامل و یکپارچه توصیه میشود. در این مطلب از کاسپریا بهترین فریم ورک برای طراحی سایت در بین فریم ورک های بررسی شده، معرفی خواهد شد.

البته باید توجه داشت که انتخاب فریم ورک برای طراحی سایت، و یا زبان برنامه نویسی تاحدودی هم بستگی به سلیقه اشخاص دارد؛ همچنین بهترین فریم ورک طراحی سایت یا بهترین زبان برنامه نویسی بر هر شخص متفاوت است و نهایتا خود شخص تصمیم خواهد گرفت که از کدام یک استفاده کند. طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس در کاسپریا بر مبنای فریم ورک Bootstrap است، البته به غیر از خدمات تبدیل PSD به HTML، چراکه نیاز به طرح PSD هماهنگ با گرید سیستم فریم ورک دارد (یا گرید سیستم فریم ورک باید ویرایش شود).

 

بهترین فریم ورک برای طراحی سایت کدام است؟

بهترین فریم ورک برای طراحی سایت باید ویژگی های مانند کامل بودن از نظر کامپوننت ها، گرید سیستم ریسپانسیو برای بخش بندی و تعریف عناصر مختلف، راهنما و Documentation کامل، هماهنگی با اکثر مرورگرها و درصد استفاده گسترده را دارا باشد، با این معیارها فریم ورک Bootstrap را میتوان به عنوان بهترین فریم ورک برای طراحی سایت معرفی کرد، چراکه فریم ورک بوت استرپ از نظر دارا بودن کامپوننت های مختلف مانند منو، دکمه ها، تب ها، استایل فرم ها و غیره کاملترین فریم ورک، و از نظر درصد استفاده، پراستفاده ترین فریم ورک برای طراحی سایت است. راهنما و Documentation فریم ورک بوت استرپ کامل است و شامل مثال های مختلف برای تمام کامپوننت های فریم ورک است، و یادگیری فریم ورک Bootstrap به صورت کامل حدود یک هفته زمان نیاز خواهد داشت. با توجه به دلایل بالا، فریم ورک Bootstrap بهترین فریم ورک موجود برای طراحی سایت است.

البته همانطور که در بالا اشاره شد، باید به این نکته هم توجه داشت که “بهترین” برای هر شخص متفاوت است. بهترین فریم ورک طراحی سایت برای شخصی Bootstrap، و برای شخصی دیگر ممکن است Foundation باشد؛ و یا شخصی ممکن است ترجیح دهد که اصلا از هیچ فریم ورکی استفاده نکند.

 

برای ورود به سایت Bootstrap، بهترین فریم ورک برای طراحی سایت، اینجا کلیک کنید.