طراحی سایت به سبک فلت با فریم ورک Bootflat

طراحی سایت به سبک فلت با فریم ورک Bootflat

طراحی سایت به سبک فلت با فریم ورک Bootflat

طراحی سایت به سبک فلت به معنی طراحی عناصر سایت بدون برجستگی است. در مطالب قبلی سایتی به نام Flat Ui Colors برای انتخاب رنگ جهت طراحی سایت به سبک فلت معرفی شد. در این مطلب از کاسپریا، فریم ورک Bootflat برای طراحی سایت به سبک فلت معرفی میشود. فریم ورک Bootflat بر مبنای نسخه 3.3.0 فریم ورک Bootstrap است که تنها تفاوت آن استایل ها و ظواهر به سبک فلت میباشد.

بکارگیری فریم ورک برای طراحی سایت مزیت هایی مانند کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی سایت به نصف، هماهنگ بودن سایت با مرورگرهای مختلف به دلیل کدنویسی اصولی فریم ورک ها، ایجاد نظم و هارمونی ظاهری طراحی سایت و کدنویسی آن به دلیل دارا بودن الگو مشخص را دارد. به جای کپی کردن کدهای پراکنده از سایت های مختلف و کارهای قبلی استفاده از یک فریم ورک یکپارچه مانند Bootstrap توصیه میشود. در کاسپریا طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس بر مبنای فریم ورک Bootstrap صورت میگیرد؛ البته این مورد شامل خدمات تبدیل و کدنویسی پی اس دی به اچ تی ام ال به دلیل نیاز به طرح PSD هماهنگ با گرید سیستم فریم ورک نمیشود.

فریم ورک های مختلف مانند فریم ورک بوت استرپ، فریم ورک فاندیشن برای طراحی سایت در کاسپریا معرفی شدند که مطالب مربوط به آنها قابل مطالعه است.

 

کامپوننت های فریم ورک Bootflat، طراحی شده به سبک فلت

فریم ورک Bootflat برای طراحی سایت به سبک فلت

فریم ورک Bootflat بر مبنای فریم ورک Bootstrap است و تنها تفاوت آن بکارگیری سبک طراحی فلت برای کامپوننت های مختلف آن است؛ به این معنی که چنانچه شخص با فریم ورک Bootstrap آشنایی داشته باشد میتواند از فریم ورک Bootflat برای طراحی سایت به سبک فلت استفاده نماید. در صفحه راهنما و Documentation فریم ورک Bootflat (همانند تصویر بالا) مجموعه کاملی از کامپوننت های طراحی شده به سبک فلت موجود است. همچنین فریم ورک های Bulma، Semantic UI و W3.CSS نیز قبلا در سایت کاسپریا معرفی شده اند که مطالب آنها قابل مطالعه است.

 

برای ورود به سایت فریم ورک Bootflat اینجا کلیک کنید.