فریم ورک Bulma برای طراحی سایت

فریم ورک Bulma برای طراحی سایت

فریم ورک سی اس اس Bulma برای طراحی سایت

در مطالب قبلی کاسپریا فریم ورک های متعددی برای طراحی سایت معرفی شد؛ مانند معرفی فریم ورک Bootstrap و مزیت های استفاده از آن، معرفی فریم ورک Foundation، فریم ورک سبک W3.CSS و چند فریم ورک دیگر. در این مطلب از کاسپریا یک فریم ورک جدید به نام Bulma برای بکارگیری در طراحی سایت معرفی خواهد شد.

 

توضیحی در مورد فریم ورک های طراحی سایت و مزیت استفاده از یک فریم ورک

از مزیت استفاده از یک فریم ورک برای طراحی سایت، کاهش زمان مورد برای طراحی سایت است. به عنوان مثال چنانچه طراحی یک سایت یک هفته زمان نیاز داشته باشد با استفاده از یک فریم ورک به سه روز کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین فریم ورک ها به دلیل داشتن سبک و الگوی مشخص، باعث هماهنگی و هارمونی ظاهری قالب، و مرتب بودن کدنویسی خواهد شد. توصیه میشود به جای کپی کردن کد از طراحی های قبلی و یا سایت های مختلف، از یک فریم ورک یکپارچه و خوب برای طراحی سایت استفاده شود. طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس در کاسپریا بر مبنای فریم ورک Bootstrap است (البته به غیر از خدمات کدنویسی و تبدیل PSD به HTML به دلیل نیاز به طرح هماهنگ با فریم ورک)، و چنانچه شخص بین انتخاب فریم ورک مردد است یادگیری فریم ورک Bootstrap توصیه میشود.

 

معرفی فریم ورک Bulma برای طراحی سایت

فریم ورک Bulma یک فریم ورک کامل برای طراحی سایت است. فریم ورک Bulma تمام عناصر مورد نیاز برای طراحی قالب یک سایت مانند گرید سیستم برای بخش بندی و تعریف عناصر مختلف، استایل فرم ها و البته مجموعه کاملی از کامپوننت های مختلف مانند منو، دکمه ها، صفحه بندی و هر بخشی که در طراحی قالب یک سایت مورد نیاز است را دارا میباشد. فریم ورک Bulma همانند تمام فریم ورک های قبلی معرفی شده در کاسپریا، ریسپانسیو است. فریم ورک سی اس اس Bulma دارای راهنما و Documentation کامل برای یادگیری است که تمام بخش ها و قابلیت های فریم ورک به صورت کامل همراه با مثال های متعدد توضیح داده شده است.

 

برای ورود به سایت فریم ورک Bulma اینجا کلیک کنید.