چرا تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و وردپرس خود را به ما بسپارید؟

چرا تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و وردپرس خود را به ما بسپارید؟

آیا طرح گرافیکی PSD وب سایتی را در فتوشاپ طراحی کرده و اکنون قصد تبدیل و کدنویسی آن را به HTML و وردپرس دارید؟ می توانید سفارش تبدیل و کدنویسی فایل PSD خود را به کاسپریا بسپارید. تبدیل و کدنویسی PSD توسط کاسپریا به صورت کاملاً دقیق، با کیفیت کدنویسی بالا و تعرفه مناسب صورت می گیرد؛ همچنین تمام سفارش ها شامل پشتیبانی فنی نیز خواهند بود.

 

کدنویسی PSD به HTML و وردپرس توسط کاسپریا دقیق و با کیفیت بالا است

تبدیل و کدنویسی PSD به HTML کاری با ظرافت است و شخص کدنویسی باید طرح در دقیقا مطابق فایل PSD کدنویسی نماید و این نیازمند مهارت بالا در کدنویسی است. تبدیل و کدنویسی پی اس دی به HTML توسط کاسپریا به صورت کاملاً حرفه ای و دقیق انجام می شود و پیش از پرداخت باقی هزینه برای اطمینان مشتری یکی از صفحات کدنویسی شده یا بخشی از آن به عنوان پیش نمایش ارسال خواهد شد. تبدیل و کدنویسی طرح گرافیکی PSD به HTML توسط کاسپریا 99 درصد مطابق طرح اصلی خواهد بود. کدنویسی PSD به HTML توسط ما کاملاً ریسپانسیو خواهد بود و در صورت تمایل به تبدیل قالب وردپرس، از تمام ویژگی های پیش فرض وردپرس مانند ابزارک و فهرست ها پشتیبانی خواهد کرد. و این نکته نیز قابل توجه است که اصول سئو در کدنویسی PSD توسط ما کاملاً رعایت می شود.

 

کدنویسی PSD به HTML و وردپرس توسط کاسپریا با تعرفه مناسب انجام می شود

تعرفه تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و در صورت لزوم به وردپرس با توجه به پیچیدگی طراحی PSD محاسبه می شود. ما پس از بررسی طرح شما هزینه و تعرفه تبدیل و کدنویسی آن را به شما اطلاع می دهیم. تعرفه تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و وردپرس در کاسپریا از 200 هزار تومان به بالا، با توجه به پیچیدگی طراحی است. پرداخت هزینه نصف ابتدا و باقی پس از دریافت پیش نمایش و تایید مشتری است.

 

کدنویسی پی اس دی به اِچ تی اِم اِل و وردپرس توسط کاسپریا دارای پشتیبانی فنی است

کدنویسی طرح پی اس دی به اِچ تی اِم اِل دارای پشتبانی فنی است، به این معنی که در صورت مشاهده هرگونه اشکال و ایراد در کدنویسی مانند مغایرت با طرح PSD یا هماهنگ نبودن با مرورگرهای مختلف این موارد بدون هزینه و در سریع ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

 

سفارش تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و WordPress به کاسپریا

برای سفارش تبدیل و کدنویسی طرح PSD به HTML و وردپرس می توانید از طریق فرم های موجود در سایت یا تماس مستقیم اقدام نمایید. برای محاسبه هزینه و تعرفه تبدیل و کدنویسی طرح PSD به HTML و WordPress ابتدا باید یک پیش نمایش از طرح را از طریق ایمیل برای کاسپریا ارسال نمایید.