طراحی سایت کاسپریا

طراحی سایت کاسپریا

در این مطلب از کاسپریا، در مورد یکی از خدمات این سایت، یعنی طراحی وب سایت توضیح داده می شود. طراحی وب سایت در کاسپریا از اصلی ترین خدمات است که با کیفیت بالا، قیمت مناسب و پشتیبانی خوب صورت می گیرد.

 

طراحی وب سایت کاسپریا

پیش از شروع طراحی وب سایت توسط کاسپریا، اطلاعات کامل از مشتری دریافت می شود؛ اطلاعاتی مانند موضوع و مخاطبین وب سایت، نمونه سایت مورد علاقه مشتری از نظر ظاهر، رنگ مورد نظر، اطلاعات هاست و دامین و غیره. سپس زمان مورد نیاز برای طراحی کامل وب سایت که معمولاً دو الی سه هفته است روی تقویم معین خواهد شد. در مرحله بعد نصف هزینه و مبلغ مشخص شده برای طراحی وب سایت از مشتری دریافت می شود. پس از مدتی پیش نمایش از وب سایت طراحی شده برای مشتری ارسال می شود و در صورت تایید مشتری باقی مانده هزینه توافق شده پرداخت و سایت به صورت کامل و آنلاین به مشتری تحویل داده خواهد شد. در صورت تایید نشدن پیش نمایش توسط مشتری اصلاحات و ویرایشات لازم صورت خواهد گرفت. طراحی وب سایت کاسپریا شامل سه سال پشتیبانی و پاسخ گویی قابل تمدید است.

 

کیفیت طراحی سایت کاسپریا

کیفیت طراحی سایت کاسپریا بسیار بالاست. طراحی تمام سایت ها اختصاصی بوده و از هیچ قالب آماده یا کپی استفاده نمی شود. همچنین طراحی ها انحصاری بوده و فقط برای یک مشتری انجام می شود و به مشتری دیگری فروخته نخواهد شد. کدنویسی در کاسپریا تماماً دست نویس بوده و متناسب با نیازهای مشتری نوشته خواهد شد.

 

قیمت طراحی سایت کاسپریا

برای سفارش طراحی سایت بهترین و مناسب ترین تعرفه در نظر گرفته خواهد شد. در حال حاظر تعرفه طراحی سایت کاسپریا میانگین بین یک الی دو میلیون تومان است که این هزینه با توجه به درخواست های مشتری به صورت دقیق مشخص خواهد شد. پرداخت هزینه در دو مرحله صورت گرفته و مشتری تا زمانی که پیش نمایش طراحی سایت خود را مشاهده نکرده و رضایت نداشته باشد باقی مبلغ را پرداخت نخواهد کرد.

 

پشتیبانی در طراحی سایت کاسپریا

پس از تکمیل سفارش طراحی سایت، سه سال پشتیبانی قابل تمدید برای مشتری در نظر گرفته می شود. پشتیبانی هم به صورت تماس تلفنی و هم به صورت پاسخگویی از طریق ایمیل است که هر دو در روزها و ساعات کاری بررسی می شوند. با این پشتیبانی و پاسخگویی، مشتری صورت وقوع هرگونه مشکل در وب سایت یا سوال می تواند با ما ارتباط برقرار نماید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل بررسی و رفع شود.

 

سفارش طراحی سایت کاسپریا

چنانچه تمایل به سفارش طراحی سایت توسط کاسپریا را دارید می تواند به هر طریق که مایل هستید، اعم از تماس تلفنی یا از طریق فرم های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید و درخواست سفارش خود را مطرح کنید.