چرا طراحی قالب وردپرس خود را به ما بسپارید؟

چرا طراحی قالب وردپرس خود را به ما بسپارید؟

طراحی سایت با وردپرس

لازمه داشتن یک وب سایت خوب با وردپرس ابتدا داشتن یک قالب خوب است. اگر طراحی وب سایت شما بر مبنای وردپرس است و قصد طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی دارید می توانید سفارش طراحی قالب وردپرس خود را به کاسپریا بسپارید. طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا به صورت حرفه ای، با قیمت مناسب و پشتیبانی انجام می شود.

 

طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا به صورت حرفه ای انجام می شود

طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا به صورت حرفه ای و با کدنویسی اصولی و استاندارد انجام می شود. در طراحی قالب وردپرس زیبایی قالب به همراه کدنویسی صحیح هدف کاسپریا است. در طراحی قالب وردپرس ابتدا اطلاعات کامل از مشتری مانند نمونه سایت مورد علاقه از نظر ظاهر و رنگ دریافت می شود و سپس مدت زمان مورد نیاز به همراه هزینه آن مشخص خواهد شد. طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا به صورت ریسپانسیو بوده و با سایز صفحات موبایل و تبلت هماهنگ است. کدنویسی قالب وردپرس توسط ما کاملاً استاندارد، کامنت گذاری شده و اصولی است. اصول سئو در کدنویسی طراحی قالب وردپرس به طور کامل رعایت می شود. پیش از تحویل سفارش طراحی قالب به مشتری پیش نمایش جهت اطمینان مشتری ارسال خواهد شد.

 

طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا با تعرفه مناسب صورت می گیرد

در طراحی قالب وردپرس ما بهترین قیمت و تعرفه را برای مشتری در نظر خواهیم گرفت. تعرفه طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا با توجه به پیچیدگی طرح محاسبه می شود و به طور میانگین یک الی دو میلیون تومان خواهد بود. و این هزینه با توجه به کیفیت بالای طراحی و کدنویسی تقریباً ارزان قیمت حساب می شود. پرداخت هزینه طراحی قالب وردپرس در دو بخش انجام می شود، نصف ابتدای شروع کار و باقی پس از دریافت پیش نمایش و تایید مشتری. میانگین زمان مورد نیاز برای طراحی قالب وردپرس دو الی سه هفته خواهد بود.

 

طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا شامل پشتیبانی است

طراحی قالب وردپرس توسط کاسپریا شامل پشتیبانی فنی است به این معنی که در صورت وجود هرگونه نقص در کدنویسی تمام این موارد بدون هزینه و در سریع ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

 

سفارش طراحی قالب وردپرس به کاسپریا

برای سفارش طراحی قالب وردپرس به کاسپریا می توانید از فرم های داخل سایت یا تماس مستقیم استفاده کنید.