طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین به معنی طراحی سایتی است که کاربران می توانند اقدام به خرید محصولات فیزیکی و مجازی نمایند. محصولات فیزیکی منظور محصولاتی مانند کتاب، گوشی موبایل، لباس و اینگونه موارد بوده و محصولات مجازی منظور کارت شارژ، فایل (نرم افزار، بازی، فیلم یا غیره) است. روند کاری طراحی سایت فروشگاه آنلاین برای محصولات فیزیکی به این صورت است مشتری با وارد شدن به سایت فروشگاه آنلاین محصول مورد نظر را انتخاب نموده و با کلیک بر روی دکمه خرید مراحل خرید مانند وارد کردن نام، آدرس و اطلاعات تماس تکمیل نموده و در نهایت پرداخت را انجام خواهد که می تواند به صورت آنلاین یا پرداخت در محل باشد. پس از انجام این مراحل فروشنده متوجه خرید جدید شده و محصول را برای مشتری ارسال می کنند. شرکت های ارسال کننده کالای زیادی وجود دارد که افراد می توانند به راحتی با این شرکت ها برای ارسال محصولات خود کار کنند. ولی در مورد خرید محصولات مجازی مشتری به محض پرداخت، محصول را دریافت خواهد کرد.

طراحی سایت فروشگاه آنلاین امکانات پایه ای مانند امکان درج محصول همراه با قیمت، عکس و اطلاعات کامل، امکان خرید و پرداخت آنلاین، امکان نظردهی و نقد و بررسی هر محصول، امکان دسته بندی کالاها، امکان جستجو در سایت، امکان عضویت کاربران و ثبت سوابق خرید را نیازمند است.

 

ویژگی های طراحی سایت فروشگاه آنلاین

  1. امکان درج محصول به همراه قیمت، عکس و توضیحات کامل
  2. امکان خرید و پرداخت هزینه به صورت آنلاین
  3. امکان نظردهی کاربران برای نقد و بررسی محصول
  4. امکان دسته بندی محصولات و جستجو در بین آن ها
  5. امکان عضویت کاربران و نمایش سوابق خرید
  6. اطلاع رسانی وضعیت خرید به مشتری با اس ام اس

 

سفارش طراحی سایت فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه آنلاین توسط ما به صورت حرفه ای انجام می شود. تعرفه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسط ما چیزی بین یک الی دو میلیون تومان است. پیش از تحویل سفارش، پیش نمایش کامل برای مشتری ارسال شده و تنها پس از تایید باقی هزینه پرداخت خواهد شد. سفارش های طراحی سایت شامل سه سال پشتیبانی نیز خواهند بود. برای سفارش طراحی سایت فروشگاه آنلاین می توانید از فرم های داخل سایت یا تماس مستقیم استفاده نمایید.