پترن و پس زمینه های حرفه ای برای طراحی سایت

پترن و پس زمینه های حرفه ای برای طراحی سایت

دانلود پترن و پس زمینه برای طراحی

بکارگیری پترن ها و پس زمینه در طراحی سایت باعث ایجاد طرحی متفاوت و زنده تر خواهد شد و در نتیجه رضایت بیشتر کاربران را در پی خواهد داشت. طراحی سایت فقط کدنویسی صحیح و اصولی نیست، بلکه ایجاد یک طرح و ساختار صحیح و زیبا به همراه کدنویسی صحیح و اصولی میباشد. از اصول طراحی برای طراحی سایت های زیبا میتوان به رعایت صحیح و باز فواصل بین عناصر، استفاده از رنگ های محدود و صحیح، رعایت سادگی و حذف عناصر اضافی اشاره داشت.

استفاده از پترن ها و پس زمینه ها به صورت صحیح میتواند تاثیر قابل توجهی در زیبایی ظاهری سایت داشته باشد؛ در این مطلب از کاسپریا، دو وب سایت برای دانلود رایگان پترن ها و پس زمینه های حرفه ای برای بکارگیری در طراحی سایت معرفی خواهد شد.

 

دانلود پترن و پس زمینه از Subtle Patterns

وب سایت Subtle Patterns مجموعه ای شامل بیش از 400 پترن و پس زمینه حرفه ای برای بکارگیری در طراحی است، از ویژگی های این سایت میتوان به تعداد بالای پترن ها و پس زمینه های حرفه ای با طرح های مختلف اشاره داشت، همچنین امکان یافتن پترن ها و پس زمینه های مختلف با استفاده از تگ ها در فوتر Subtle Patterns موجود است. اکثر پترن ها و پس زمینه های موجود در Subtle Patterns با فرمت PNG، به همراه سایز دو برابر استاندارد آنها برای طراحی سایت به صورت Retina Ready نیز موجود میباشد.

برای ورود به وب سایت Subtle Patterns اینجا کلیک کنید (چنانچه وب سایت باز نشد، آی پی خود را تغییر دهید)

 

پترن و پس زمینه SVG برای طراحی سایت

دریافت پترن و پس زمینه از Hero Patterns

وب سایت بعدی برای دریافت پترن و پس زمینه برای طراحی سایت، وب سایت Hero Patterns میباشد، البته فرمت پترن ها و پس زمینه های موجود در این وب سایت با فرمت PNG نمیباشند، بلکه به صورت کد در استایل های سی اس اس قابل استفاده است؛ به این صورت که با مراجعه به وب سایت Hero Patterns و انتخاب پترن و پس زمینه مناسب میتوان کد SVG آن را دریافت نمود. همچنین امکان تغییر رنگ پترن ها و پس زمینه ها نیز به صورت مستقیم در سایت Hero Patterns موجود میباشد.

برای ورود به وب سایت Hero Patterns اینجا کلیک کنید.