معرفی ابزار های بررسی و آنالیز سئو سایت شما

معرفی ابزار های بررسی و آنالیز سئو سایت شما

سئو، بهینه سازی سایت، افزایش بازدید و فروش معمولا نکاتی هستند که در فکر اکثر صاحبان سایت وجود دارد، ما در این مطلب قصد معرفی 2 سایت مفید و کاربردی را داریم که با آنالیز کردن سایت شما قادر هستند تا مشکلات سئو و ساختار سایت شما را برای شما نمایش دهند تا با حل مشکلات موجود رتبه بهتری در موتور های جستجوگر به دست آورید.
آمار های ارائه شده توسط این سایت با یکدیگر متفاوت هستند و هدف از استفاده تنها رفع عیب و مشکلات موجود و بهرمندی از راهنمایی های موجود در این سایت ها می باشد. برای ورود به سایت ها روی نام آن ها کلیک کنید.

 

1- Seositecheckup.com

این سایت در زمینه چک و آنالیز سئو سایت شما یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد، برای استفاده کافیست وارد سایت شده آدرس سایتی را که می خواهید بررسی کنید را وارد کنید و سپس تنظیمات را نیز بر روی All Factors قرار دهید تا سایت شما را به صورت کامل بررسی کند، پس از مشاهده نتیجه می توانید با راهنمایی های موجود در سایت اقدام به رفع اشکال بخش ها و قسمت های دارای مشکل نمایید.

 

2- Chkme.com

با وارد شدن به سایت Chkme و وارد کردن آدرس سایت خود در فیلد مربوطه این سایت یک گزارش از ساختار سایت و قالب شما تهیه می کند و به شما مشکلات موجود در ساختار سایت، همراه با راهنمایی های لازم جهت رفع آنها اشاره می کند و در انتها نیز درصدی را نیز به عنوان سئو یا بهینه بودن سایت شما مشخص خواهد نمود.