طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

شاید این عبارات را دیده باشید: طراحی سایت رایگان. آیا واقعا طراحی سایت رایگان ممکن است؟ پاسخ این است طراحی سایت کاری است که توسط طراح سایت به صورت حرفه ای انجام می شود در مقابل آن هزینه را دریافت خواهد کرد. عبارت طراحی سایت رایگان معمولاً به معنی “راه اندازی” یک سایت به صورت رایگان است؛ به معنی که هزینه ای به طراح سایت پرداخت نمی شود. البته کاربر همچنان باید هزینه ای بابت دامین (آدرس سایت) و در صورت لزوم هاست (فضایی برای نگه داری فایل های سایت) را پرداخت کند. به عنوان مثال کاربر می تواند اقدام به خرید دامین و هاست نموده و با نصب وردپرس یک سایت داشته باشد که البته عبارت “طراحی سایت رایگان” اشاره صحیح به این کار نیست ولی هزینه ای به طراح سایت پرداخت نشده و می توان گفت که سایت رایگان راه اندازی شده است. همچنین سرویس هایی هم وجود دارند که از عبارت طراحی سایت رایگان استفاده می کنند. کارکرد این سرویس ها که معمولاً “سایت ساز” نام دارند این است که کاربر با عضویت در این سایت های می تواند یک سایت رایگان برای خود راه اندازی کند و گاهی با پرداخت هزینه ای به قابلیت های بهتری دسترسی داشته باشد.

پس طراحی سایت توسط طراح سایت انجام می شود و رایگان نیست ولی روش ها و سرویس هایی وجود دارند که کاربر می تواند بدون هزینه یا با پرداخت مبلغی اندک یک وب سایت داشته باشد.

 

سفارش طراحی سایت رایگان

سفارش طراحی سایت در کاسپریا رایگان نیست، چراکه طراحی سایت توسط کاسپریا به صورت حرفه ای انجام می شود و هزینه آن میانگین چیزی بین یک الی دو میلیون تومان است؛ پیش از تحویل سفارش طراحی سایت پیش نمایش کامل برای مشتری ارسال شده و پس از تایید باقی هزینه پرداخت خواهد شد. ولی افراد علاقه مند خودشان می توانند یک سایت شخصی رایگان راه اندازی کنند؛ به این صورت که با خرید هاست (فضای نگه داری فایل های سایت) و دامین (آدرس سایت) و نصب یک سی ام اس مانند وردپرس یک سایت رایگان، یعنی بدون نیاز به طراح سایت و هزینه برای آن، راه اندازی نمایند. و قابل توجه است که در صورت وجود هرگونه سوال یا نیاز به نصب وردپرس، این موارد به صورت رایگان توسط کاسپریا برای شما انجام می شود. در صورت تمایل می توانید با ما از طریق فرم تماس با ما یا تماس مستقیم ارتباط برقرار نمایید.