دانلود کتاب راهنمای سئو و بهینه سازی سایت گوگل

دانلود کتاب راهنمای سئو و بهینه سازی سایت گوگل

کتاب راهنما و آموزش سئو و بهینه سازی سایت گوگل

سئو و بهینه سازی سایت مرحله پس از طراحی سایت و راه اندازی آن می باشد. البته بخشی از سئو و بهینه سازی سایت مریوط به طراحی سایت نیر می باشد همانند کدنویسی صحیح قالب، سرعت لود و بارگذاری اما 80 درصد این موضوع مربوط به محتوا و مطالب صفحات سایت می باشد. به طور میانگین 80 درصد بازدیدکنندگان و مشتریان یک وب سایت از طریق موتورهای جستجو به ویژه گوگل وارد وب سایت می شوند، پس بهینه سازی سایت برای عبارت های تحقیق شده بسیار اهمیت دارد.

سئو و بهینه سازی سایت اصولی می باشد که در هنگام نوشتن متن و ایجاد صفحات مختلف در سایت به کارگرفته می شود تا صفحه مورد نظر در عبارت یا عبارت های خاصی که توسط کاربران جستجو می شوند در صفحه اول گوگل حضور داشته باشد مانند انتخاب عنوان دقیق و واضح برای صفحات، بکارگیری عبارات کلیدی در متن صفحه و دیگر موارد.

 

دانلود کتاب آموزش و یادگیری سئو و بهینه سازی سایت

برای آموزش و یادگیری سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل، آموزش ها و راهنماهای بسیاری در اینترنت به زبان فارسی و انگلیسی موجود می باشد اما در این مطلب یک کتاب 32 صفحه ای به زبان انگلیسی برای یادگیری اصول سئو قابل دریافت می باشد؛ مزیت این کتاب در این است که توسط خود گوگل تهیه و تنظیم شده است و تمام مطالب آن صحیح و کاربردی می باشد. تمام موارد مورد نیاز مانند نحوه انتخاب عنوان صحیح، بکارگیری عبارات کلیدی در متن، توضیحات تگ متا Description، ساختار URL صحیح، انتخاب نام برای لینک ها، ایجاد ساختار صحیح در کدنویسی قالب وب سایت، بهینه سازی تصاویر و بسیاری موارد دیگر به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

برای دانلود کتاب سئو و بهینه سازی سایت گوگل اینجا کلیک کنید.