طراحی سایت چقدر زمان نیاز دارد؟

طراحی سایت چقدر زمان نیاز دارد؟

طراحی سایت با وردپرس

یکی از پرسش های تقریباً اکثر مشتریان طراحی سایت بعد از هزینه و تعرفه طراحی، این است که زمان مورد نیاز برای طراحی کامل وب سایت آن ها چند روز است؛ پاسخ کلی به این سوال توسط ما این است زمان مورد نیاز برای طراحی وب سایت شخصی، شرکتی، دانلود، خبری، فروشگاه آنلاین و اینگونه سایت های محتوا محور معمولاً بیش از 3 هفته یا 20 روز کاری نیست و هزینه آن به طور میانگین 1 الی 2 میلیون تومان خواهد بود که بسته به پیچیدگی طراحی و حجم کار طراح سایت کاهش یا افزایش خواهد داشت.

ولی در مورد طراحی سایت های با قابلیت های خاص مانند سایت های آمارگیری و رهگیری اطلاعات، سایت های مدیریت مشتریان و اینگونه موارد، زمان مورد نیاز برای طراحی معمولاً افزایش خواهد یافت چراکه تمام قابلیت ها باید از ابتدا توسط برنامه نویس به صورت اختصاصی برنامه نویسی و تست شود، و نتیجه افزایش زمان مورد نیاز، افزایش تعرفه و هزینه طراحی سایت خواهد بود. برای طراحی اینگونه سایت های با قابلیت های خاص هزینه و تعرفه مشخصی نمی توان نظر گرفت بلکه نیاز به بررسی تمام قابلیت ها و جوانب را داراست.

پاسخ به دیگر پرسش ها همانند اینکه تعرفه طراحی سایت چقدر است؟ یا چرا هزینه و تعرفه طراحی سایت اینقدر متفاوت است نیز در لینک های زیر در دسترس است.

 

طراحی سایت چیست؟

هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

چرا هزینه و تعرفه طراحی سایت متفاوت و متغیر است؟

انتخاب طراح سایت

یادگیری طراحی سایت