هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه و تعرفه طراحی و راه اندازی یک سایت چقدر است؟

بسیاری از افراد سوال میکنند هزینه و تعرفه طراحی سایت چقدر است؟ در حقیقت این سوال خیلی کلی است به عنوان مثال هزینه و تعرفه طراحی سایت مانند خرید یا ساخت یک خانه می باشد، خب همانطور که هزینه خرید یک خانه بستگی به مکان، متراژ، تعداد طبقه و واحد دارد هزینه و تعرفه طراحی سایت هم بستگی به درخواست های مشتری دارد و امکانات مورد نیاز به عنوان مثال نوع سایت، امکانات سایت، گرافیک و قالب سایت و… همگی در هزینه و قیمت طراحی سایت شما تاثیر دارند و دقیقا نمی شود گفت مثلا تعرفه ی طراحی یک سایت این قدر تومان است.

پس قیمت و تعرفه طراحی و راه اندازی وب سایت با توجه به موارد بالا متفاوت است، البته طراح وب سایت ممکن است خدمات خود را در قالب پلن و پکیج هایی ارائه دهد که در این صورت هزینه طراحی مشخص خواهد بود، به عنوان مثال پلن طراحی یک وب سایت شرکتی استاندارد با قابلیت های مورد نیازش مانند اسلایدشو، گالری تصاویر محصولات، معرفی شرکت و غیره یک الی دو میلیون تومان می باشد.

البته لازم به ذکر میدانیم که در میان طراحان برخی افراد سودجو نیز وجود دارند که برای کوچک ترین و بی کیفیت ترین کاری درخواست هزینه های میلیونی می کنند که با وجود این مسائل بهتر است از چندین طراح قیمت بگیرید.

 

چگونه یک طراح سایت خوب پیدا کنیم؟

اگر به دنبال یک طراح وب سایت خوب می گردید قبل از هرگونه سفارش و تماس چهار نکته زیر را مد نظر قرار دهید و سپس اقدام به سفارش نمایید.

 

1- سایت طراح را مشاهده کنید

اولین قدم برای انتخاب یک طراح سایت خوب و مناسب مشاهده وب سایت شخص طراح می باشد، مطمئن باشید اگر شخص طراح وب سایت مناسبی برای خودش ندارد نمی تواند سفارش طراحی سایت شما را نیز به صورت درست و با کیفیت انجام دهد.

 

2- نمونه کار های طراح را مشاهده کنید

نمونه کار های طراح مورد نظرتان را مشاهده کنید و آن ها را با نمونه کار های دیگر طراحان از نظر کیفیت و قیمت مقایسه کنید.

 

3- تماس بگیرید و سوال کنید

اگر طراح مورد نظرتان را یافتید با او تماس تلفنی برقرار کنید و سوالات و درخواست های مورد نظرتان را برای او توضیح دهید.

 

4- پشتیبانی پس از تحویل سفارش

از طراح سایت خود در رابطه با این که آیا پس از تحویل سفارش از شما پشتیبانی خواهد کرد یا خیر سوال کنید، این بسیار مهم است که اگر به مشکلی برخوردید طراح سایت از وب سایت شما پشتیبانی کامل به عمل آورد و در سریع ترین زمان ممکن به مشکل و سوالات شما رسیدگی نماید.