معرفی سایت برای یادگیری ASP.NET MVC با #C

معرفی سایت برای یادگیری ASP.NET MVC با #C

آموزش و یادگیری سی شارپ (#C) با ASP.NET MVC

در مطالب قبلی کاسپریا راهنمای آموزش و یادگیری طراحی سایت، و سپس یادگیری طراحی و کدنویسی قالب وردپرس و آموزش کدنویسی پلاگین وردپرس یه همراه مقایسه بین مزیت ها و معایب PHP و ASP.NET ارائه شد و در این مطلب یک سایت خوب برای آموزش و یادگیری سی شارپ همراه با ASP.NET MVC به نام TutorialsTeacher معرفی خواهد شد. این نکته هم قابل توجه است که یادگیری ASP.NET تاحدودی سخت تر و دشوارتر از یادگیری PHP است چرا که #ASP.NET C یک زبان تماما شیع گرا بوده و ساختار پیچیده تری نسبت به PHP داراست.

 

آموزش و یادگیری سی شارپ و ASP.NET MVC

برای بکارگیری ASP.NET MVC برای طراحی سایت ابتدا باید زبان #C برای بکارگیری این فریم ورک بکار گرفته شود. ASP.NET بخشی از فریم ورک .NET Framework شرکت مایکروسافت است که برای طراحی و برنامه نویسی وب کاربرد دارد.

برای آموزش و یادگیری سی شارپ و ASP.NET MVC سایت TutorialsTeacher.com یکی از سایت های توصیه شده و مناسب برای یادگیری هر دو آنها است؛ مطالب موجود برای یادگیری #C و ASP.NET در این سایت کاملا دسته بندی و بخش بندی شده بوده و کاربر با تسلط متوسط به زبان انگلیسی میتواند #C و ASP.NET را از ابتدا تا انتها بخوبی فرا گیرد. مطالب سایت TutorialsTeacher.com فقط محدود به یادگیری سی شارپ و ASP.NET نیست، بلکه آموزش های دیگر مانند یادگیری جاوا اسکریپت، Node.Js، jQuery و چند مورد دیگر نیز فراهم است.

 

جمع بندی

زبان سی شارپ، طراحی و ساختار اصولی تری نسبت به PHP دارد، و سایت معرفی شده برای یادگیری سی شارپ و ASP.NET MVC یکی از سایت های توصیه شده و خیلی خوب برای یادگیری هر دو آنها است. اصول برنامه نویسی بین تمام زبان ها مشترک بوده و در صورتی که شخص با یک زبان برنامه نویسی آشنایی خوبی داشته باشد یادگیری دیگر زبان ها بسیار سریع تر و آسان تر خواهد بود. برای یادگیری طراحی سایت و برنامه نویسی توصیه میشود از منابع و آموزش های متعدد استفاده شود چراکه هر آموزش لحن، جنبه ها و مثال های خاص خود را دارا است که در تسریع یادگیری بسیار موثر خواهد بود.

 

برای ورود به سایت TutorialsTeacher.com برای یادگیری سی شارپ و ASP.NET اینجا کلیک کنید.