فریم ورک Milligram برای طراحی سایت

فریم ورک Milligram برای طراحی سایت

فریم ورک Milligram برای طراحی سایت

در مطلب قبلی کاسپریا، فریم ورک Bulma برای بکارگیری در طراحی سایت معرفی شد. در مطالب قبلی نیز چندین فریم ورک دیگر مانند Bootstrap و Foundation و چند مورد دیگر معرفی شد؛ و در این مطلب از کاسپریا فریم ورک ساده و سبک Milligram برای طراحی سایت معرفی خواهد شد.

 

چرا از فریم ورک برای طراحی سایت استفاده می شود؟ مزیت استفاده از فریم ورک چیست؟

مزیت استفاده از فریم ورک در طراحی سایت یا طراحی قالب برای سی ام اس ها مانند وردپرس، کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی تا نصف و کاهش هزینه طراحی یک سایت است. کدهای نوشته شده برای فریم ورک ها کاملا تست شده و هماهنگ با مرورگرهای مختلف است و استفاده از فریم ورک در طراحی سایت به دلیل دارا بودن الگوی مشخص در نظم و هارمونی ظاهری طراحی سایت مؤثر بوده و از نظر کدنویسی نیز باعث نظم در کدنویسی خواهد شد. طراحی سایت در کاسپریا بر مبنای فریم ورک Bootstrap است (به غیر از خدمات تبدیل و کدنویسی پی اس دی به اچ تی ام ال به دلیل نیاز به طرح هماهنگ با فریم ورک). در عوض کپی کردن کد از طراحی های قبلی یا سایت ها مختلف استفاده از یک فریم ورک کامل مانند Bootstrap توصیه میشود.

 

معرفی فریم ورک ساده و سبک Milligram برای طراحی سایت

Milligram یک فریم ورک ساده و سبک برای بکارگیری در طراحی سایت است. فریم ورک Milligram بر خلاف فریم ورک هایی مانند بوت استرپ یک فریم ورک کامل نیست بلکه فقط و فقط شامل مجموعه ای از یک گرید سیستم برای بخش بندی و تعریف عناصر مختلف، دکمه ها، استایل فرم ها، استایل لیست ها، استایل تایپوگرافی و استایل جدول ها و چند مورد دیگر است. فریم ورک Milligram به صورت فشرده شده تنها 2 کیلوبایت حجم دارد. این فریم ورک تاحدودی شبیه به فریم ورک Skeleton است که قبلا در کاسپریا معرفی شد. یادگیری این فریم ورک زمان کمی نیاز دارد اما در طراحی سایت، باعث کاهش زمان مورد نیاز تا چندین ساعت خواهد بود.

 

برای ورود به سایت فریم ورک Milligram اینجا کلیک کنید.