طراحی سایت با PHP

طراحی سایت با PHP

طراحی سایت با PHP به معنی بکارگیری زبان برنامه نویسی تحت وب PHP برای طراحی سایت است. البته به عبارت دقیق تر برنامه نویسی سایت، چراکه “طراحی” سایت با استفاده از زبان های ویژه وب یعنی CSS، HTML و JavaScript صورت می گیرد.

پی اچ پی یک زبان برنامه نویسی تحت وب بسیار محبوب است که اکثر سایت های اینترنتی یا استفاده این زبان برنامه نویسی شده اند. پی اچ پی اپن سورس و رایگان است. مزیت های طراحی سایت با پی اچ پی کاربران بسیار زیاد و در نتیجه پشتیبانی خوب، فریم ورک ها و سی ام اس های باکیفیت، تعداد بالای طراحان و برنامه نویسان مسلط به این زبان و منابع یادگیری زیاد مانند کتاب ها، وب سایت ها و فیلم های آموزشی رایگان و غیر رایگان است. طراحی سایت با PHP معمولاً کم هزینه تر از طراحی سایت با معادل هایی مانند ASP.NET است چراکه PHP رایگان بوده و بر روی سرورهای با سیستم عامل لینوکس که آن هم اپن سورس و رایگان است اجرا می شود و به همین دلیل هزینه های لایسنس باعث کاهش هزینه طراحی سایت خواهد شد. توجه شود که رایگان بودن پی اچ پی به معنی بی کیفیت بودن آن نیست، بلکه پی اچ پی یک زبان باکیفیت بوده که مورد استفاده طراحان و برنامه نویسان حرفه ای است.

 

سفارش طراحی سایت با PHP

سفارش طراحی سایت در کاسپریا همگی برمبنای زبان برنامه نویسی تحت وب PHP است. طراحی سایت با PHP به صورت حرفه ای انجام شده و شامل سه سال پشتیبانی خواهد بود. پیش از تحویل سفارش طراحی سایت پیش نمایش کامل برای مشتری ارسال و باقی هزینه پس از تایید مشتری پرداخت خواهد شد. برای سفارش طراحی سایت می توانید از فرم های موجود در سایت یا تماس مستقیم با کاسپریا ارتباط برقرار نمایید.