طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت با قالب آماده به معنی طراحی سایتی است که شخص با استفاده از یک قالب و طراحی آماده یک سایت را راه اندازی می کند. البته به این کار دقیقا “طراحی” سایت گفته نمی شود بلکه “راه اندازی” سایت عبارت بهتری است؛ علت آن هم این است که در “طراحی” سایت ظاهر و قالب سایت به صورت اختصاصی توسط طراح سایت برای مشتری طراحی می شود ولی در مورد قالب های آماده اینطور نیست بلکه هر کسی با خرید آن قالب می تواند از آن استفاده نماید. در ادامه این مطلب از عبارت طراحی سایت با قالب آماده برای اشاره به این کار استفاده می شود.

مشکل طراحی سایت با قالب آماده در ایران این است که این قالب ها خارجی بوده و امکان خرید قانونی آن برای ایرانیان به دلیل تحریم ها ممکن نیست. این قالب ها به صورت غیرقانونی و مجانی از سایت های خارجی دانلود شده و ترجمه و فارسی می شوند. مشکل اینجاست که مشتری طراحی سایت نمی داند که شخص کلاهبردار و شیاد از قالب آماده برای طراحی سایت او استفاده کرده و از او هزینه یک طراحی سایت اختصاصی را دریافت کرده است. به این معنی شخص کلاهبردار یک قالب خارجی را دانلود و فارسی سازی می کند (یعنی عبارت های انگلیسی را به فارسی بر می گرداند، فونت فارسی اضافه کرده و جهت متن را از چپ به راست تغییر می دهد) سپس برای این کاری که یک الی دو روز زمان نیاز دارد و به عمد آن را چندین روز طول می دهد هزینه ای میلیونی از مشتری دریافت می کند.

این قالب های آماده که معمولاً در سایتی به نام ThemeForest و چند سایت دیگر به فروش می رسند همگی قالب های استاندارد و حرفه ای بوده که کاربران خارجی می توانند با قیمت بسیار مناسب آن ها را خریداری کرده و به صورت قانونی و با پشتیبانی توسط طراح آن از آن برای راه اندازی سایت خود استفاده نمایند. ولی در ایران نه تنها طراحی سایت با قالب آماده با هزینه ای میلیونی انجام می شود بلکه غیر اخلاقی نیز است.

 

سفارش طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت توسط کاسپریا بر مبنای قالب های آماده نیست، بلکه تمام سفارش های طراحی سایت توسط مشتریان به صورت اختصاصی و انحصاری با همراه سه سال پشتیبانی انجام می شود؛ پیش از پرداخت بخش دوم هزینه توسط مشتری، پیش نمایش کامل از طراحی سایت ارسال شده و پس از تایید باقی هزینه پرداخت خواهد شد. تعرفه و قیمت طراحی سایت توسط ما چیزی بین یک الی دو میلیون تومان است که در صورت تمایل می توانید با ما تماس بگیرید.