فریم ورک Semantic UI برای طراحی سایت

فریم ورک Semantic UI برای طراحی سایت

فریم ورک Semantic UI برای طراحی سایت

در مطالب قبلی کاسپریا فریم ورک های متعددی برای طراحی سایت معرفی شد. فریم ورک Bootstrap، فریم ورک Foundation، فریم ورک ساده و سبک W3.CSS و چندین فریم ورک دیگر. همچنین در هر مطلب مزیت های استفاده از فریم ورک در طراحی سایت توضیح داده شد.

بکارگیری فریم ورک برای طراحی سایت زمان مورد نیاز برای طراحی را که نصف کاهش خواهد داد، همچنین کدنویسی این فریم ورک ها کاملا تست شده و استاندارد بوده و با تمام مرورگرهای موجود هماهنگ است. و جدای از آن، بکارگیری فریم ورک برای طراحی سایت به دلیل دارا بودن الگوی مشخص باعث نظم و هارمونی ظاهری در طراحی سایت و کدنویسی آن خواهد شد. در عوض کپی کردن کدهای مختلف از طراحی های قبلی و سایت های مختلف استفاده از یک فریم ورک یکپارچه مانند Bootstrap توصیه میشود.

طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس در کاسپریا بر مبنای وردپرس بوده و با استفاده از فریم ورک Bootstrap که قبلا در سایت معرفی شد صورت میگیرد البته خدمات تبدیل و کدنویسی PSD به HTML به دلیل نیاز به طرح هماهنگ با گرید سیستم فریم ورک شامل این مورد نمیشود. همچنین برای طراحی سایت های با قابلیت های خاص از فریم ورک FuelPHP که مجددا قبلا در سایت کاسپریا معرفی شده، استفاده خواهد شد.

 

فریم ورک Semantic UI برای طراحی سایت

فریم ورک Semantic UI یک فریم کامل برای بکارگیری در طراحی سایت با بیش از 50 کامپوننت مختلف از جمله گرید سیستم برای بخش بندی و تعریف عناصر مختلف، دکمه ها، منو، استایل فرم ها، استایل جدول ها، تب ها و بسیاری موارد دیگر که برای طراحی هر سایتی لازم و مشترک است میباشد. در صفحه اصلی سایت فریم ورک Semantic UI میتوان نمونه هایی از این کامپوننت ها را مشاهده کرد. فریم ورک Semantic UI یک فریم ورک کامل برای طراحی سایت ریسپانسیو است یک حتی شامل مجموعه ای از آیکان به صورت فونت برای طراحی سایت نیز میباشد. این فریم ورک تا حدودی شبیه به فریم ورک Bulma است که قبلا در کاسپریا معرفی شد. یادگیری این فریم ورک با توجه به راهنما و مثال های متعدد که با کلیک بر روی آیکان کد قابل مشاهده است سریع خواهد بود.

 

برای ورود به سایت فریم ورک Semantic UI اینجا کلیک کنید.