فریم ورک Underscores برای طراحی قالب وردپرس

فریم ورک Underscores برای طراحی قالب وردپرس

فریم ورک Underscores برای طراحی قالب وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای ساده و انعطاف پذیر برای طراحی سایت های مختلف است و تقریباً همه مدل وب سایتی با وردپرس قابل طراحی است. البته وردپرس فقط برای طراحان سایت نیست بلکه همه افراد می توانند با خرید هاست و دامین یک سایت رایگان با وردپرس راه اندازی کنند که در مطلب نحوه طراحی و راه اندازی سایت رایگان با وردپرس توضیح داده شد.

نحوه طراحی و راه اندازی سایت رایگان با وردپرس

در مطالب قبلی کاسپریا فریم ورک های سی اس اس متعددی مانند Bootstrap برای طراحی سایت معرفی شد که بکارگیری یک فریم ورک در طراحی سایت باعث کاهش زمان مورد نیاز برای کدنویسی سایت به نصف و مزیت های دیگر که در مطلب زیر با عنوان “چرا در طراحی سایت از فریم ورک Bootstrap استفاده شود” توضیح داده شده است.

چرا در طراحی سایت از فریم ورک Bootstrap استفاده شود؟

در این مطلب فریم ورک Underscores برای طراحی قالب وردپرس معرفی می شود که البته یک فریم ورک سی اس اس نیست و در ادامه به صورت کامل تر توضیح داده می شود.

 

فریم ورک Underscores برای طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس با استفاده از فریم ورک های سی اس اس باعث کاهش زمان مورد برای طراحی قالب خواهد بود ولی فریم ورک Underscores (یا به صورت خلاصه S_) یک فریم ورک سی اس اس نیست بلکه مجموعه ای از موارد مورد نیاز برای طراحی یک قالب استاندارد وردپرس است به عنوان مثال فریم ورک Underscores تمامی فایل مورد نیاز و مشترک بین تمام قالب های استاندارد وردپرس اعم از style.css، 404.php، page.php، single.php، header.php، footer.php، index.php و دیگر فایل ها را شامل می شود که داخل هر یک از این فایل ها یک کدنویسی مختصر همانند Loop نمایش مطالب، منوی رجیستر شده، ابزارک و تقریبا اکثر قابلیت های پیش فرض را نیز شامل می شود؛ همچنین این فریم ورک تمام پوشه های مورد نیاز همانند template-parts، js، inc و دیگر موارد را نیز در نظر گرفته است. برای دانلود این فریم ورک باید در کادر مربوطه یک نام دلخواه برای قالب انتخاب و سپس بر روی Generate کلیک کرد. بزرگترین مزیت بکارگیری فریم ورک Underscores کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی قالب وردپرس است.

 

ورود به سایت فریم ورک Underscores