گالری ایده در طراحی سایت

گالری ایده در طراحی سایت

ایده در طراحی سایت

در مطلب قبلی کاسپریا، سایتی به آدرس Webdesign-Inspiration.com برای دریافت ایده در طراحی سایت معرفی شد. در روند طراحی سایت یکی از زمانبرترین بخش ها یافتن ایده و ساختار خوب برای طراحی قالب سایت است، طراح سایت بارها و بارها کدنویسی را ویرایش کرده تا ساختار و ظاهر مناسب به دست آید. داشتن ایده خوب در طراحی سایت باعث کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی، کاهش تعداد دفعات ویرایش و البته رضایت بیشتر مشتری خواهد شد. در این مطلب سایت دیگری به عنوان گالری طراحی سایت برای مشاهده طراحی های خوب در زمینه های مختلف برای ایده گرفتن معرفی می شود.

 

معرفی سایت The Best Designs برای ایده گرفتن در طراحی سایت

سایت TheBestDesigns.com یک مجموعه از طراحی سایت های مختلف برای ایده گرفتن است که طراحی های مختلف را در دسته بندی های گوناگون منظم کرده است؛ که با کلیک بر روی گزینه Filter می توان طراحی ها را به دسته بندی خاصی محدود نمود به عنوان مثال فقط طراحی سایت های ساده نمایش داده شوند و یا فقط طراحی سایت های با رنگ بندی روشن نمایش داده شوند. این سایت شامل طراحی های گوناگون در دسته بندی های مختلف است که گاه به گاه بروزرسانی شده و موارد جدیدتری نیز به آن افزوده می شود.

داشتن ایده خوب در طراحی ساختار و ظاهر سایت در کاهش زمان مورد نیاز برای طراحی و کاهش تعداد دفعات ویرایش مؤثر است که با استفاده از سایت بالا و مشاهده طراحی های مختلف می توان به نتیجه رسید. و البته در مطلب قبلی هم سایت دیگری معرفی شد که برای مطالعه آن اینجا کلیک کنید.

 

برای ورود به سایت TheBestDesigns اینجا کلیک کنید.