طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی چیست؟

تبدیل و کدنویسی PSD به HTML با کاسپریا

در مطلب قبلی کاسپریا، در مورد اینکه طراحی سایت شخصی چیست توضیح داده شد و در مطالب پیش از آن نیز در مورد اینکه طراحی سایت چیست و تعرفه و قیمت طراحی سایت چقدر است توضیح داده شد و در این مطلب که ادامه مطلب قبلی است اینکه طراحی سایت شرکتی چیست و چه ویژگی هایی دارد توضیح داده خواهد شد.

 

طراحی سایت شرکتی چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی همانطور که از نامش مشخص است به معنی طراحی سایت برای شرکت های مختلف است به عنوان مثال یک شرکت که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند با طراحی یک سایت شرکتی می تواند به معرفی محصولات خود در دسته بندی های مختلف، معرفی کامل آن ها و نحوه خرید را برای افراد مختلف شرح دهد؛ و یا یک شرکت که در زمینه لبنیات فعالیت دارد می تواند به معرفی شرکت و محصولات آن بپردازد. طراحی سایت برای شرکت ها اگر به صورت اصولی و صحیح انجام شود بسیار مؤثر خواهد بود.

از ویژگی ها و قابلیت های طراحی سایت شرکتی می توان به طراحی و قالب اختصاصی، معرفی شرکت در صفحه اصلی، اسلایدشو در صفحه اصلی، گالری محصولات، صفحه درباره ما، اطلاعات و فرم تماس و وبلاگ اشاره داشت. برای پیاده سازی این قابلیت ها، طراحی سایت شرکتی در کاسپریا بر مبنای وردپرس است.

 

تعرفه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

تعرفه طراحی سایت با توجه به پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای اجرای آن متفاوت است ولی به طور میانگین تعرفه طراحی سایت شرکتی در کاسپریا 1 میلیون تومان است. طراحی سایت شرکتی در کاسپریا بر مبنای وردپرس بوده و شامل پشتیبانی 3 ساله است.

 

خدمات طراحی سایت شرکتی

چنانچه تمایل به راه اندازی سایت برای شرکت خود را دارد، کاسپریا امکان قبول سفارش شما را دارد. طراحی سایت شرکتی در کاسپریا به صورت حرفه ای و اختصاصی بوده و شامل 3 سال پشتیبانی کامل است. همچنین پیش از تحویل سفارش، پیش نمایش به صورت آنلاین، برای اطمینان به مشتری ارائه می شود.