طراحی سایت شخصی چیست؟

طراحی سایت شخصی چیست؟

طراح سایت

در مطالب قبلی کاسپریا در مورد اینکه طراحی سایت چیست توضیح داده شد و پیش از آن نیز در مورد تعرفه، قیمت و هزینه طراحی سایت در مطلب جداگانه ای به طور کامل این موضوع بررسی شد. در این مطلب در مورد اینکه طراحی سایت شخصی چیست و این نوع طراحی سایت چه ویژگی های دارد به همراه تعرفه طراحی سایت شخصی و ارائه خدمات طراحی توضیح داده خواهد شد.

 

طراحی سایت شخصی چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت شخصی به معنی طراحی سایت برای اشخاص است (و نه شرکت ها) به این معنی به جای معرفی شرکت یا محصول، شخص معرفی می شود. به عنوان مثال یک طراح وب با دارا بودن یک سایت شخصی به معرفی مهارت های خود در زمینه طراحی سایت و یا یک مترجم زبان انگلیسی به معرفی مهارت های خود در زمینه ترجمه می پردازد. از ویژگی و قابلیت های طراحی سایت های شخصی می توان به طراحی و قالب اختصاصی، بخش معرفی در صفحه اصلی، امکان انتشار مطالب و ایجاد صفحات (مانند ارسال نمونه کار یا پست وبلاگ)، ایجاد دسته بندی، ارسال نظر توسط کاربران و فرم تماس اشاره داشت؛ و برای این کار، طراحی سایت های شخصی معمولاً بر مبنای وردپرس است. از نظر هزینه طراحی و نگه داری آن، طراحی سایت شخصی هزینه کمتری نسبت به دیگر طراحی ها دارد.

 

تعرفه طراحی سایت شخصی چقدر است؟

تعرفه طراحی سایت با توجه به پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای طراحی متغیر است ولی در مورد طراحی سایت شخصی باید اشاره داشت که این مدل از طراحی سایت تقریباً ارزان ترین و کم هزینه ترین نوع طراحی سایت است. هزینه طراحی سایت شخصی در کاسپریا به طور میانگین 1 میلیون تومان است. طراحی سایت در کاسپریا بر مبنای وردپرس بوده و شامل 3 سال پشتیبانی است.

 

خدمات طراحی سایت شخصی

چنانچه قصد طراحی یک سایت شخصی داشته باشید، کاسپریا امکان قبول سفارش شما و انجام آن با ضمانت کیفیت و ارائه پیش نمایش آنلاین جهت اطمینان مشتری را دارا است. برای سفارش طراحی سایت شخصی کافیست از طریق فرم سفارش سایت اقدام کنید.