چرا طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید؟

چرا طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید؟

چنانچه قصد طراحی وب سایت دارید، برای راه اندازی یک وب سایت دو راه وجود دارد؛ اول اینکه خودتان وب سایت را راه اندازی کنید و دوم اینکه کار را به طراح وب سایت بسپارید. اگر به دنبال طراح وب سایت حرفه ای هستید، می توانید طراحی وب سایت خود را به کاسپریا بسپارید. طراحی وب سایت توسط ما سه مزیت، یعنی کیفیت بالا، قیمت مناسب و سه سال پشتیبانی را به همراه خواهد داشت.

 

طراحی وب سایت توسط ما با کیفیت بالا صورت می گیرد

طراحی وب سایت توسط کاسپریا با کیفیت بالا انجام می شود. در طراحی وب سایت توسط ما کیفیت گرافیک و طراحی به همراه کدنویسی اصولی اصلی ترین هدف است. پیش از شروع طراحی وب سایت اطلاعات کامل مانند موضوع وب سایت، نمونه وب سایت مورد علاقه مشتری از نظر ظاهر، رنگ مورد نظر، اطلاعات صفحات وب سایت (مانند خدمات و محصولات، درباره ما و تماس با ما) از مشتری دریافت می شود. همچنین پیش از تحویل وب سایت و پرداخت باقی هزینه توسط مشتری، پیش نمایش از وب سایت طراحی شده برای مشتری ارسال و تنها پس از تایید باقی هزینه پرداخت خواهد شد.

 

طراحی وب سایت توسط ما با قیمت مناسب انجام می شود

در طراحی وب سایت بهترین تعرفه و قیمت برای مشتری در نظر گرفته می شود. تعرفه طراحی وب سایت کاسپریا با توجه به کیفیت بالای آن، تقریباً ارزان قیمت است. تعرفه طراحی وب سایت توسط کاسپریا به طور میانگین یک الی دو میلیون تومان است. این هزینه در دو بخش، یعنی نصف ابتدا و باقی پس از دریافت پیش نمایش و تایید مشتری پرداخت خواهد شد. زمان مورد نیاز برای طراحی یک وب سایت با توجه به پیچیدگی آن متغیر است ولی معمولاً چیزی بین دو الی سه هفته خواهد بود.

 

طراحی وب سایت توسط ما شامل سه سال پشتیبانی است

این بسیار مهم است که پس پایان طراحی وب سایت طراح وب سایت از مشتری و وب سایت طراحی شده پشتیبانی به عمل آورد. پشتیبانی به معنی پاسخ به سوالات مشتری و رفع ایرادات احتمالی در وب سایت طراحی شده است. در صورت نبود پشتیبانی و پاسخگویی توسط طراح وب سایت، مشتری یا خود باید مشکل را حل کند یا باید با هزینه ای به مراتب بیشتر این کار را به طراح وب سایت دیگری بسپارد. ما سه سال پشتیبانی قابل تمدید برای مشتریان طراحی وب سایت در نظر گرفته ایم که با این پشتیبانی مشتری هیچ مشکلی از بابت وب سایت خود نخواهد داشت.

 

برای سفارش طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید

و در انتها در صورت تمایل به سفارش طراحی وب سایت به کاسپریا، می توانید از فرم های داخل سایت یا تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. پاسخ به ایمیل ها و تماس ها در روزهای کاری و در ساعات 9 صبح الی 5 بعد از ظهر صورت می گیرد.