معرفی پلاگین های سئو و بهینه سازی وردپرس

معرفی پلاگین های سئو و بهینه سازی وردپرس

معرفی پلاگین های سئو وردپرس

 

پلاگین هایی با موضوع سئو و بهینه سازی پستها و صفحات سایت برای وردپرس وجود دارد که با نصب آن های قابلیت هایی مانند افزودن توضیحات متا به پست ها و صفحات را به وردپرس اضافه میکنند، در این مطلب سه تا از پلاگین های خوب برای سئو و بهینه سازی مطالب وردپرس معرفی میشود.

 

1- All in on SEO pack

این یکی از پلاگین های معروف و ساده و در عین حال قدرتمند برای سئو و بهینه سازی وردپرس می باشد و پس از نصب ظاهر تقریبا ساده ای دارد پیشنهاد می شود تنظیمات پیش فرض پلاگین را تغییر ندهید کافیست اطلاعات خواسته شده مانند کلمات کلیدی و غیره را وارد کنید و سپس پلاگین را فعال کنید.

 

2- WordPress SEO (توصیه میشود)

این پلاگین هم جزو پلاگین های برتر سئو وردپرس می باشد این پلاگین همچنین امکان انتقال اطلاعات از  All in one seo pack و چند پلاگین دیگر را نیز دارای می باشد این پلاگین دارای امکانات پیچیده و پیشرفته تری نسبت به All in one seo pack دارد.

 

3- پلاگین SEO Ultimate

پلاگین Seo Ultimate هم مانند دیگر پلاگین ها دارای امکاناتی همچون درج کلمات کلیدی و توضیحات و در کل هر آنچه که یک پلاگین سئو احتیاج داشته باشد را دارد.

 

در این مطلب 3 تا از پلاگین های خوب معرفی شد کاربرد و هدف همه این پلاگین ها یکی است و تفاوت خیلی زیادی با هم ندارند شاید برخی از آنها ظاهر متفاوت و امکانات بیشتری داشته باشند اما هدفشان یکی است.

پیشنهاد ما به شما نصب پلاگین WordPress SEO می باشد که هم امکانات خوبی دارد و هم ظاهر ساده و کاربر پسند.

توجه کنید نصب این پلاگین ها بدون داشتن مطالب مفید هیچ فایده ای ندارد.