فروشگاه ساز وردپرس با پرداخت آنلاین

فروشگاه ساز وردپرس با پرداخت آنلاین

پلاگین فروشگاه ساز وردپرس

برای راه اندازی فروشگاه آنلاین اینترنتی اسکریپت های بسیار کاملی وجود دارد که به فارسی ترجمه شده اند مانند پرستا شاپ، تومیتو کارت، اپن کارت و برای راه اندازی فروشگاه می توانید از آن ها که بیشتر هم رایگان هستند استفاده کنید. ولی بدانید که وردپرس هم برای راه اندازی فروشگاه یک پلاگین بسیار کامل و کاربردی به نام ووکامرس دارد که هم فارسی شده است و هم از هر لحاظ کامل است البته شاید به اندازه اسکریپت هایی که دقیقا برای این کار ساخته شده اند کامل نباشد ولی برای راه اندازی یک فروشگاه کامل با وردپرس بسیار مناسب به نظر میرسد.

به صورت کلی این پلاگین تمام قابلیت ها و امکاناتی که برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید به وردپرس شما اضافه می کند مانند افزودن محصول، درج قیمت، سبد خرید، امکان عضویت، پرداخت آنلاین و هر آنچه که برای یک فروشگاه آنلاین الزامی است.

با ووکامرس امکان فروش محصولات واقعی و هم محصولات دانلودی و مجازی را خواهید داشت، این فروشگاه ساز تنظیمات بسیار کاملی دارد که به شما امکان مدیریت و شخصی سازی فروشگاه را می دهد.

پیشنهاد میکنیم این پلاگین را خودتان نصب و تست کنید تا بیشتر با امکانات و قابلیت های متعدد آن آشنا شوید.

برای مشاهده جزییات و اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و قابلیت های ووکامرس به سایت پشتیبان و مترجم فارسی آن مراجعه کنید. (لینک در پایین صفحه)

 

 

سایت پلاگین ووکامرس فارسی