طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس (WordPress) به معنی بکارگیری سی ام اس یا به عبارت فارسی آن سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی سایت است. وردپرس یک نرم افزار تحت وب اپن سورس و رایگان است که طراحان سایت و اشخاص مختلف آن را برای طراحی سایت و راه اندازی آن بکار می گیرند. علت بکارگیری وردپرس برای طراحی سایت، کیفیت بالای وردپرس، سادگی، انتعطاف پذیری در طراحی سایت های مختلف، دارا بودن میلیون ها کاربر (بیش از 74 میلیون سایت از وردپرس استفاده می کنند)، امنیت بالا و دارا بودن قالب های و پلاگین های مختلف است. وردپرس به اکثر زبان های دنیا از جمله فارسی ترجمه شده است و فارسی بودن پنل مدیریت سایت وردپرس برای مشتریان بسیار خوشایند است.

 

ویژگی های طراحی سایت با وردپرس

  1. کاهش هزینه های طراحی سایت به دلیل آماده و دارا بودن امکانات مورد نیاز و پایه
  2. انعطاف پذیر بودن برای طراحی سایت های مختلف
  3. سادگی و فارسی بودن
  4. دارا بودن قالب ها و پلاگین های بسیار زیاد
  5. رایگان و اپن سورس بودن
  6. دارا بودن بیش از میلیون سایت و کاربر که نتیجه آن بروزرسانی های دائم جهت رفع ایرادات، افزودن امکانات جدید و پشتیبانی خوب است
  7. امنیت بالا در صورت نصب صحیح، هاست مطمئن و انتخاب رمز پیچیده
  8. وجود مستندات، کتاب ها و فیلم های آموزش بسیار برای طراحان سایت

 

سفارش طراحی سایت با وردپرس

مبنای تقریباً تمام سفارش های طراحی سایت توسط کاسپریا وردپرس است. طراحی سایت با وردپرس به صورت حرفه ای توسط کاسپریا انجام شده و هزینه آن چیزی بین یک الی دو میلیون تومان است. همچنین تمام سفارش های طراحی سایت یا طراحی قالب وردپرس شامل سه سال پشتیبانی قابل تمدید است و البته پیش از تحویل سفارش، پیش نمایش کامل برای مشتری ارسال شده و تنها پس از تایید مشتری باقی هزینه پرداخت خواهد شد.