وبلاگ

طراحی وب سایت با وردپرس یا سی ام اس اختصاصی؟

طراحی وب سایت با وردپرس

طراحی وب سایت با وردپرس بهتر است یا سی ام اس اختصاصی؟ طراحی وب سایت با وردپرس و سی ام اس اختصاصی هر یک ویژگی های خاص خود را دارا هستند و در این مطلب از کاسپریا، به اینکه طراحی وب سایت با سی ام اس اپن سورس و رایگان وردپرس بهتر است یا طراحی و برنامه نویسی یک سی ام اس اختصاصی توضیح داده می شود….

ادامه مطلب

بهترین پلاگین اسلایدر و اسلایدشو jQuery برای طراحی وب سایت

پلاگین اسلایدر برای طراحی سایت

یکی از بخش های مشترک در طراحی وب سایت های مختلف، اسلایدر و اسلایدشو است. اسلایدشو تصاویر و محتوای تعریف شده در آن را در فاصله زمانی مشخص و با افکتی زیبا، به ترتیب نمایش می دهد. در این مطلب از کاسپریا، پلاگین Owl Carousel برای ایجاد یک اسلایدر و اسلایدشو در طراحی وب سایت معرفی می شود.

 

پلاگین Owl Carousel برای ایجاد اسلایدر و اسلایدشو در طراحی…

ادامه مطلب

اهمیت پشتیبانی پس از طراحی سایت

یکی از موارد مهم در هنگام سفارش طراحی سایت، بررسی میزان و مدت پشتیبانی طراح سایت از سایت طراحی شده برای مشتری است. در این مطلب از کاسپریا به اهمیت پشتیبانی در خدمات طراحی سایت و چگونگی آن پرداخته می شود.

 

اهمیت پشتیبانی پس از طراحی سایت توسط طراح

زمانی که مشتری قصد طراحی سایت داشته باشد، برای شخص مشتری بسیار مهم است که پس از پرداخت هزینه در…

ادامه مطلب

اشتباهات رایج طراحان سایت در طراحی سایت

طراحان سایت معمولاً این پنج اشتباه را که واقعاً می تواند دردسر ساز باشد در طراحی سایت ها و روند کاری خود ممکن است مرتکب شوند؛ اول دریافت نکردن اطلاعات کامل از مشتری، دوم آشنا نبودن با اصول طراحی، سوم نداشتن یک سایت خوب و بهینه برای گوگل، چهارم استفاده نکردن از فریم ورک و پنجم نداشتن مطالعه روزانه. در این مطلب از کاسپریا به بررسی و توضیح این موارد در طراحی وب سایت

ادامه مطلب

سفارش طراحی سایت چگونه است؟

چنانچه قصد طراحی سایت داشته باشید خوب است که با روند سفارش طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشید. در این مطلب از کاسپریا روند سفارش طراحی سایت بین مشتری و طراح سایت توضیح داده می شود. البته ما روند سفارش طراحی سایت خود را توضیح می دهیم که ممکن است با دیگران متفاوت باشد ولی اکثر مراحل بین همه مشترک است.

 

اول: تماس با طراح سایت

اولین قدم برای سفارش طراحی سایت، یافتن…

ادامه مطلب