تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و وردپرس

طراحی سایت

با توجه به گسترش استفاده از شبکه اینترنت در ایران، طراحی سایت و راه اندازی آن برای شرکت ها و اشخاص به یک نیاز تبدیل شده است، یکی از خدمات اصلی کاسپریا طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای و با ضمانت است که همراه با سه سال پشتیبانی تحویل مشتری به خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

طراحی قالب وردپرس

لازمه داشتن یک وب سایت خوب با وردپرس ابتدا داشتن یک قالب خوب است، اگر وب سایت شما با وردپرس طراحی و راه اندازی شده است، طراحی قالب وردپرس از خدمات ماست، طراحی به صورت ریسپانسیو با پشتیبانی سه ساله و تحویل به موقع به مشتری انجام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

تبدیل و کدنویسی PSD به HTML و وردپرس

از دیگر خدمات کاسپریا تبدیل و کدنویسی پی اس دی (PSD) به اچ تی ام ال (HTML) میباشد. اگر طرحی را در فوتوشاپ طراحی کرده اید و قصد تبدیل و کدنویسی به قالب HTML دارید، کدنویسی فایل PSD شما با ضمانت کیفیت، قیمت مناسب، ارائه پیش نمایش آنلاین و به صورت دست نویس کدنویسی و تبدیل خواهد شد. و البته در صورت لزوم قالب کدنویسی شده به HTML شما، به وردپرس هم کدنویسی خواهد شد. کدنویسی قالب به صورت HTML5 و CSS3 و در صورت درخواست، ریسپانسیو بوده و دارای ضمانت کیفیت و پشتیبانی فنی میباشد و چنانچه به قالب وردپرس کدنویسی شود، دارای تمام امکانات پیشفرض وردپرس مانند ابزارک ها، فهرست ها و غیره نیز خواهد بود. تعرفه و قیمت تبدیل PSD به HTML و وردپرس با توجه به پیچیدگی طراحی متغیر خواهد بود، پس برای دریافت قیمت و هزینه تبدیل و کدنویسی طرح، از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

  • کدنویسی با کیفیت بالا
  • پشتیبانی فنی
  • قیمت مناسب
  • رعایت اصول سئو
  • کدنویسی ریسپانسیو
  • تحویل سریع و به موقع